Степанівська селищна рада оголошує громадські слухання щодо врахування інтересів громадськості під час здійснення землевпорядних робіт, щодо встановлення та зміни меж населеного пункту смт. Степанівка, Сумського району, Сумської області

Дата: 13.11.2018 10:17

Оголошення

Замовник:Степанівська селищна рада

Виконавець: ФОП Ковальчук Василь Степанович

Відповідно до ст. 48 Закону України « Про землеустрій» та з метою  врахування інтересів громадськості при здійсненні землевпорядних робіт, щодо встановлення та зміни меж населеного пункту смт. Степанівка, Сумського району, Сумської області, оприлюднює графічні матеріали із зазначенням проекту смт. Степанівка.

Місце ознайомлення з проектом встановлення та зміни меж населенного пункту смт. Степанівка: смт. Степанівка, вул.  Центральна,46, приміщення селищної ради.

Строки ознайомлення: з 13 листопада  до  13 грудня 2018 року

Порядок ознайомлення:  всі дні, крім суботи та неділі, з 800до 1700год.

Відповідальні особи за організацію розгляду пропозицій: спеціалісти землевпорядники Степанівської селищної ради телефон 699 – 199,699 – 182,699-625.

Пропозиції (зауваження) : пропозиції (зауваження) подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом, та повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил протягом місяця.

Місце подання пропозицій: приміщення Степанівської селищної ради смт. Степанівка, вул. Центральна,46.

Заплановані інформаційні заходи: оприлюднення здійснюється шляхом розміщення графічних матеріалів проекту, щодо встановлення та зміни меж населеного пункту смт. Степанівка, Сумського району, Сумської області, у вільному доступі протягом робочого часу.