Оголошення громадські слухання щодо врахування інтересів громадськості під час розроблення містобудівної документації «Детальний план території ТОВ АФ «Владана»

Дата: 14.08.2018 15:49

Степанівська селищна рада оголошує громадські слухання щодо врахування інтересів громадськості під час розроблення містобудівної документації «Детальний план території ТОВ АФ «Владана»

Замовник: Степанівська селищна рада.

Виконавець: ФОП Резніков С.В.

Підстави розроблення: рішення Степанівської селищної ради 10 сесія 7 скликання від 08.08.2018 року «Про розроблення містобудівної документації «Детальний план території ТОВ АФ «Владана» за адресою: смт. Степанівка вул. Спасьонова буд. 30,30А,30Б,34.

Місце ознайомлення з містобудівною документацією «Детальний план території ТОВ АФ «Владана»: смт. Степанівка, вул. Центральна 46, приміщення селищної ради.

Строки ознайомлення: з 14 серпня до 14 вересня 2018 року.

Порядок ознайомлення: всі дні, крім суботи та неділі, з восьмої до сімнадцятої години.

Відповідальні особи за організацію розгляду пропозицій: спеціалісти землевпорядники Степанівської селищної ради, телефон 699 – 199; 699 – 182.

Пропозиції (зауваження) відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», пропозиції (зауваження) подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я по батькові, місце проживання, особистим підписом, та повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил, протягом місяця.

Місце подання пропозицій: приміщення Степанівської селищної ради, смт. Степанівка, вул. Центральна46.

Заплановані інформаційні заходи : оприлюднення здійснюється шляхом розміщення проекту містобудівної документації «Детальний план території ТОВ АФ «Владана» у приміщенні Степанівської селищної ради у вільному доступі протягом робочого часу, автентичних копій у загальнодоступних місцях.