ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ: ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПЕРЕХОДУ ДО ЦИФРОВОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ

Дата: 17.08.2018 16:23

Відповідно до міжнародних зобов’язань в Україні триває процес переходу ефірного телевізійного мовлення від аналогового стандарту розповсюдження програм до цифрового стандарту DVB-T2.

31 липня 2018 року припинено аналогове телевізійне мовлення у місті Києві та Кіровоградській області. У решті областей перехід до цифрового телебачення має відбутися 31 серпня 2018 року. Ці зміни не стосуються абонентів кабельного телебачення та власників супутникових антен.

Перевагами прогресивного цифрового стандарту є можливість БЕЗКОШТОВНОГО прийому 32-х програм та висока якість телевізійного сигналу.

На сайті Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення є покрокова інструкція для споживачів про підключення цифрового обладнання та технічні особливості прийому цифрового сигналу в населених пунктах України. Ця інформація міститься за посиланням https://www.nrada.gov.ua/tsyfrove-efirne-telebachennya/

Консультації щодо переходу до цифрового телебачення в Сумський області можна отримати у Сумському обласному контактному центрі «Відкрита влада» за номерами телефону: (0542) 66-33-77 (безкоштовно для жителів м.Суми та Сумського району), 0-800-301-501 (безкоштовно для жителів Сумської області).

З основними типовими питаннями та відповідями щодо переходу до цифрового телебачення, а також презентацією "ВПРОВАДЖЕННЯ ЦИФРОВОГО МОВЛЕННЯ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ" можна ознайомитись на сайті Сумської районної державної адміністрації за посиланням http://sumy.sm.gov.ua/index.php/uk/8-novini/9398.

Примітка: Отримання цифрового сигналу в Сумському районі здійснюється з найближчого передавача, що розташований в м. Білопілля та м. Суми. Це важливо для налаштування напрямку вашої антени!

Основні типові питання та відповіді по цифровому телебаченню (FAQ)

Впровадження цифрового мовлення в Сумській області