Дата: 17.05.2018 09:35

Оголошення

Замовник: Сумська районна державна адміністрація

Виконавець: ФОП Резніков С.В.

Підстави розроблення: розпорядження голови СРДА від 02.02.2018 року № 60 – ОД « Про розроблдетального плану території за межами населенного пункту смт. Степанівка на території Степанівської селищної ради, Сумського району, Сумської області.

Місце ознайомлення з  містобудівної документацією «Детальний план території для розміщення виробничого комплексу ТОВ «СІЕТІ»» : смт. Степанівка ,  вул. Центральна 46, приміщення селищної ради.

Строки ознайомлення: з 21 травня до 21 червня 2017 року .

Порядок ознайомлення:  всі дні, крім суботи та неділі, з 800до 1700год.

Відповідальні особи за організацію розгляду пропозицій: спеціалісти землевпорядники Степанівської селищної ради телефон 699 – 199,699 – 182.

Пропозиції (зауваження) відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції (зауваження) подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом, та повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил протягом місяця.

Місце подання пропозицій: приміщення Степанівської селищної ради смт. Степанівка вул. Центральна 46.

Заплановані інформаційні заходи: оприлюднення здійснюється шляхом розміщення  проекту містобудівної документації «Детальний план території для розміщення виробничого комплексу ТОВ «СІЕТІ»» у приміщенні Степанівської селищної ради у вільному доступі протягом робочого часу автентичних копій в загальнодоступних місцях.