Чергове засідання 6 сесії 7 скликання Степанівської селищної ради відбудеться 13.04.2018 року о 15-00. Засідання постійних земельної та бюджетної комісії відбудеться о 13-00 13.04.2018 року .

Дата: 10.04.2018 23:47

засідання чергової шостої  сесії  7 скликання

Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області

смт. Степанівка                                                                             13.04.2018 року

1. Про внесення змін до селищного бюджету Степанівської селищної ради на 2018 рік.

Інформує: Семенець В.О. – начальник управління фінансів та економічного розвитку Степанівської селищної ради.

1. Про внесення змін до мережі розпорядників і одержувачів коштів місцевого бюджету.

1. Про внесення змін до рішення третьої сесії Степанівської селищної ради від 22.12.2017 року   «Про затвердження програми  соціального захисту населення  Степанівської селищної ради  на 2018 рік»

Інформує: Мальцева Ю.О. - секретар Степанівської селищної ради.

Про  надання згоди на прийняття у комунальну власність  автобуса марки ВМ

4.       Інформує: Шуліпа Г.В.  – головний бухгалтер  Степанівської селищної ради.

1. Про припинення шляхом реорганізації (перетворення) комунального закладу Степанівської селищної ради «Центральна амбулаторія загальної практики сімейної медицини смт. Степанівка» в комунальне некомерційне підприємство «Центральна амбулаторія загальної практики сімейної медицини смт. Степанівка».

Інформує: Мальцева Ю.О. – секретар Степанівської селищної ради.

1. Про внесення змін до штаного розпису апарату Степанівської селищної ради.

Інформує: Мальцева Ю.О. – секретар Степанівської селищної ради.

1. Про  затвердження громадянам технічних документацій із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Степанівської селищної ради, смт. Степанівка, Сумського району Сумської області.

Прізвище, Ім’я та по-батькові

Коваленко Світлани Олександрівни

Смт.Степанівка,  вул.Центральна

0,0340

Інформує: Гриценко А.С. – начальник земельного відділу Степанівської селищної ради

1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок  громадянам України для ведення ІЖБ у власність на території Степанівської селищної ради смт. Степанівка.

Прізвище, ім’я та по-батькові

Пономаренко Вікторії Валентинівні

С. Головашівка, вул. Зарічна

0,25

1. Про  надання дозволу громадянам на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального гаражного будівництва на території Степанівської селищної ради смт. Степанівка Сумського району Сумської області

Прізвище, ім’я, по-батькові

Маякі Сергію Юрійовичу

Смт Степанівка вул. Молодіжна

Суярову Євгенію Віталійовичу

Смт Степанівка вул. Кооперативна

Садовничому Олексію Сергійовичу

Смт.Степанівка, вул. Кооперативна

0,01

1. Про надання дозволу громадянам на розробку проекту землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства на території Степанівської селищної ради

Прізвище, ім’я та по-батькові

Місце проживання заявника

ОСГ га

1.

Твердохліб Олена Сергіївна

2,00

2.

Онишкевич Аліна Сергіївна

Онишкевич Тетяна Василівна

Онишкевич Сергій Володимирович

2,0

1. Про  надання дозволу гр. Щербі Ользі Василівні на розробку технічних документацій із землеустрою щодо       встановлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості, орієнтованою площею- о,10 га для ведення особистого селянського господарства , на території Степанівської селищної ради ,вул. Михайлівська .

1. Про  надання дозволу гр. Легуші Надії Іванівні на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ,загальною площею – 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку ,господарських будівель і споруд на території Степанівської селищної ради , смт.Степанівка.

1. Про  надання дозволу гр. Моргун Миколі Михайловичу щодо укладення договору оренди на користування земельної ділянки, загальною площею- 3,5 га для ведення особистого селянського господарства, що розташована на території Степанівської селищної ради ,с. Підліснівка.

1. Про надання дозволу гр. Твердохліб Віталію Анатолійовича учаснику АТО на розробку проекту із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку  загальною площею 0,15 га  для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд на території Степанівської селищної ради, смт.Степанівка

Інформує: Гриценко А.С. – начальник земельного відділу Степанівської  селищної ради

1. Про надання дозволу гр. Євстаф’єву Олегу Миколайовичу учаснику АТО на розробку проекту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтованою площею – 2,0 га для ведення особистого селянського господарства ,за рахунок земель сільськогосподарського призначення ,що знаходиться  на території Степанівської селищної ради, с.Підліснівка

1. Про  погодження у наданні дозволу гр. Орленку  Євгену Олександровичу учаснику АТО на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтованою площею- 2,00 га у власність для ведення особистого селянського господарства за межами населених  пунктів на території Степанівської селищної ради, с. Підліснівка.

17.  Про  затвердження та передачу в оренду земельної ділянки під господарськими будівлями і дворами Приватному акціонерному товариству «Райз-Максимко» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в оренду на 10 років (3%від нормативної грошової оцінки), за рахунок земель сільськогосподарського призначення на території Степанівської селищної ради с.Підліснівка, вул. Сільська,15.

18.  Про надання дозволу МПФ ДДД на зміну цільового призначення земельної ділянки яка перебуває в нього в оренді з комерційного використання на для розміщення та експлуатації основних підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств іншої промисловості яка розташована в смт. Степанівка ,вул.Робітнича,2 .