Акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Дата: 22.03.2018 18:16

В cмт. Степанівка рятувальники влаштували для дітей акцію

«Запобігти. Врятувати. Допомогти»

20 березня 2018 року в смт. Степанівка Сумського району для  дітей Степанівського ДНЗ «Дзвіночок», які завітали до 29-го професійного пожежного посту, рятувальники влаштували цікаву та пізнавальну акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій познайомили дітей з історією підрозділу, організацією несення служби вогнеборців, навели приклади масштабних пожеж та  надзвичайних подій, у ліквідації яких брали участь Степанівські рятувальники. Фахівці пояснили, як поводитись у надзвичайних ситуаціях, у тому числі при виявленні вибухонебезпечних предметів (боєприпасів часів війни) та наголосили на страшних наслідках недотримання правил у таких випадках.

Хлопчиків та дівчаток ознайомили зі спеціальною технікою, що знаходиться на захисті населеного пункту, її оснащенням та принципом роботи. Продемонстрували у дії обладнання, яке використовують при ліквідації надзвичайних подій та рятуванні людей.

З блиском в очах учасники акції приміряли спеціальний одяг та захисне спорядження, а  найактивніші навіть намагалися оволодіти прийомами роботи з рятувальним приладдям.

Враження переповнювали дітей, деякі з них виявили бажання у майбутньому долучитися до лав рятувальників, щоб виконувати благородну справу – приходити на допомогу в мить небезпеки.