Липень - Вересень 2021 року

Липень 09.07.2021

1. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради № 156 Про комісію з питань використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа Степанівської селищної ради.

2. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради № 157 Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

3. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради № 158 Про створення комісії з проведення конкурсу по відбору банку для розміщення тимчасово вільних коштів бюджету Степанівської селищної територіальної громади на вкладних (депозитних) рахунках у 2021 році.

4. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради № 159 Про прийняття в комунальну власність Степанівської селищної ради автомобільної дороги місцевого значення

5. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради № 160 Про внесення змін до складу комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території Степанівської селищної ради.

6. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради № 161 Про надання дозволу на вивіз залишків ґрунту.

7. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради № 162 Про внесення змін до рішень виконавчого комітету Степанівської селищної ради.

8. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради № 163 Про дозвіл на видалення фізично застарілих дерев

9. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради № 164  Про дозвіл на видалення фізично застарілих дерев

Липень 19.07.2021

1. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №166 Про затвердження протоколу засідання комісії з використання субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа Степанівської селищної ради.

2. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №167 Про продовження  заходів з благоустрою території селищної ради.