Квітень - Червень 2020 року

Квітень 29.04.2020 року

1. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №60 Про  виконання бюджету селищної об’єднаної територіальної громади за І квартал 2020 року.

2. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №61 Про внесення змін до рішення Степанівської селищної ради від 21.12.2019 року «Про бюджет Степанівської селищної об’єднаної  територіальної громади на 2020 рік».

3. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №62 Про стан виконання Програми економічного і соціального розвитку території Степанівської селищної ради Сумського району на 2018-2020 роки за І квартал 2020 року.

4. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №63 Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку території Степанівської селищної ради Сумського району на 2018-2020 роки.

5. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №64 Про стан виконання Програми фінансової підтримки  та розвитку КНП Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини  смт. Степанівка» Сумського району Сумської області на 2018-2020 роки за І квартал 2020 року.

6. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №65 Про внесення змін до Програми «Забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий та нецукровий діабет жителів Степанівської селищної ради на 2020 рік».

7. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №66 Про стан виконання Програми благоустрою території населених пунктів селищної ради  на  2020 рік за І квартал 2020 року.

8. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №67 Про стан виконання Програми забезпечення окремих категорій громадян   Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області пільговим проїздом на 2020 рік за І квартал 2020 року.

9. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №68 Про внесення змін до екологічної програми Степанівської селищної ради на 2017-2020 роки.

10. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №69 Про стан виконання Програми розвитку освіти Степанівської селищної ради  на 2018-2021 роки І квартал 2020 року.

11. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №70 Про внесення змін до Програми розвитку освіти Степанівської селищної ради  на 2018-2021 роки.

12. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №71 Про стан виконання Програми підтримки та розвитку культури й мистецтва Степанівської селищної ради  на 2020 рік за І квартал 2020 року.

13. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №72 Про стан виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2018-2020 роки за І квартал 2020 року.

14. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №73 Про стан виконання Програми «Обдарована молодь» на 2018-2021 роки за І квартал 2020 року.

15. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №74 Про облік дітей шкільного віку, які проживають на території Степанівської селищної ради.

16. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №75 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості).

17. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №76 Про виконання Програми соціального захисту населення Степанівської селищної ради на 2020 рік за І квартал 2020 року.

18. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №77 Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Степанівської селищної ради на 2020 рік.

19. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №78 Про проект Програми надання допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території  Степанівської об’єднаної територіальної громади та отримують програмний гемодіаліз, на 2020  рік.

20. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №79 Про затвердження висновку органу опіки та піклування виконавчого комітету Степанівської селищної ради про доцільність призначення опікуна

21. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №80 Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна ТОВ «Парадіз».

Травень 08.05.2020 року

1. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради № 81 Про надання статусу дітей, позбавлених батьуівського піклування.

2. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради № 82 Про призначення опікуна