9 сесія 7 скликання від 06.07.2018 року

1. Рішення сесії Степанівської селищної ради №1-9 Про внесення змін до селищного бюджету Степанівської селищної ради на 2018 рік.

2. Рішення сесії Степанівської селищної ради №2-9 Про встановлення мінімальної вартості місячної орендної плати за 1 кв.м. загальної площі нерухомого комунального  майна для фізичних осіб.

3. Рішення сесії Степанівської селищної ради №3-9 Про внесення змін до переліку об’єктів зазначених у розпорядженні КМУ від 13.06.2018 року №423-р «Деякі питання розподілу у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій».

4. Рішення сесії Степанівської селищної ради №4-9 Про затвердження  робочого проекту «Реконструкція водопроводу в с. Олександрівка Сумського району Сумської області».

5. Рішення сесії Степанівської селищної ради №5-9 Про приймання у комунальну власність Степанівської селищної ради квартири №11 в житловому будинку за адресою: смт Степанівка, вул. Центральна, 35.

6. Рішення сесії Степанівської селищної ради №6-9 Про надання дозволу на виготовлення технічних паспортів на будівлі.

7. Рішення сесії Степанівської селищної ради №7-9 Про затвердження «Програми охорони навколишнього природного середовища Степанівської селищної ради».

8. Рішення сесії Степанівської селищної ради №8-9 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України для ведення ІЖБ та ОСГ у власність на території та за межами населених пунктів Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

9. Рішення сесії Степанівської селищної ради №9-9 Про затвердження технічної документації з землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

10. Рішення сесії Степанівської селищної ради №10-9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального гаражного будівництва, орієнтовною площею 0,01 га гр. Сисовій Лідії Петрівні на території Степанівської селищної ради смт. Степанівка, вул. Торопилівська.

11. Рішення сесії Степанівської селищної ради №11-9 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Плескань Ганні Олександрівні, орієнтовною площею 0,3500 га, з них: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд 0,0500 га та для ведення особистого селянського господарства 0,3000 га, шо розташована на території Степанівської селищної ради с. Головашівка, вул. Слобожанська 25.

12. Рішення сесії Степанівської селищної ради №12-9 Про надання дозволу гр. Панасюк Аллі Григорівні на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) орієнтованою площею 0,03 га для ведення особистого селянського господарства, на території Степанівської селищної ради смт. Степанівка вул. Сумська, Сумського району Сумської області.

13. Рішення сесії Степанівської селищної ради №13-9 Про надання дозволу гр. Терещук Олегу Миколайовичу на виготовлення (розробку) проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд на території Степанівської Селищної ради смт. Степанівка вул. Ювілейна Сумського району Сумської області.

14. Рішення сесії Степанівської селищної ради №14-9 Про надання дозволу на списання основних засобів по  КЗССР «АЗПСМ смт. Степанівка Сумського району Сумської області»

15. Рішення сесії Степанівської селищної ради №15-9  Про переукладання договору аренди нежитлового приміщення  з ФОП Руденко ОА