Офіційний сайт Степанівської селищної територіальної громади
Сумська область, Сумський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

8 сесія 8 скликання

І пленарне засідання від 14.07.2021

П Р О Т О К О Л

8 сесії 8 скликання 

1. Про внесення змін до рішення першої сесії восьмого скликання Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області від 23.12.2020 року «Про бюджет Степанівської селищної територіальної громади на 2021 рік» 

2. Про розміщення в 2021 році тимчасово вільних коштів бюджету Степанівської селищної територіальної громади на вкладних (депозитних) рахунках в установах банків.

3. Про внесення змін до «Програми соціально-економічного розвитку території Степанівської селищної ради Сумського району на 2021 рік»

4. Про  встановлення ставок та пільг зі сплати місцевих податків і зборів.

5. Про внесення змін до «Програми забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий та нецукровий діабет жителів Степанівської селищної ради на 2021 рік».

6. Про Правила благоустрою території населених пунктів Степанівської селищної ради

7. Про внесення змін до рішення  1 сесії 8 скликання від 23.12.2020 року  « Про Програму благоустрою територій населених пунктів селищної ради на 2021 рік».

8. Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення на території Степанівської селищної ради.

14. Про надання згоди на безоплатне прийняття бібліотечного фонду зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумського району Сумської області, що перебуває на балансі відділу освіти, культури, туризму, охорони здоров’я, молоді та спорту Сумської районної державної адміністрації до комунальної власності Степанівської селищної територіальної громади в особі Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

16. Про внесення змін до договору оренди землі ТОВ «АВІС - Україна».

17. Про  затвердження переліку  земельних ділянок   комунальної  власності,   право оренди яких виставляється на земельні торги

17.1 Про  затвердження переліку  земельних ділянок   комунальної  власності,   право оренди яких виставляється на земельні торги

19. Про поновлення договору оренди землі з ПрАТ «ВФ Україна»

20. Про поновлення договору оренди землі ПрАТ «Київстар»

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) під проектними польовими дорогами та надання в оренду ТОВ Агрофірма «Косівщинська»

22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду АТ «Сумиобленерго»

23. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки

24. Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки Степанівської селищної ради

25. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться на умовах оренди ТОВ «Техмас»

26. Про затвердження переліку земельних ділянок комунальної власності, право оренди яких виставляється на земельні торги

27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності площею 4,5886 га

28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в комунальну власність Косівщинській сільській раді для створення паркової зони за адресою: с. Косівщина, вул. Садова

29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в комунальну власність Косівщинській сільській раді для створення паркової зони за адресою: с. Косівщина (між вулицями Л.Українки та Шкільною)

30. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки АТ «Сумиобленерго»

31. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки АТ «Сумиобленерго»

32. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки управлінню освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області

33. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки управлінню освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області

35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Арнаутову Є.Ю.

36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Басенко З.М.

37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів та передачу її у власність Ващенку Р.М.

38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Гриценку А.С.

41. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу її у власність Забарі О.М.

42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва Завалюк В.С.

43. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Кириченку А.В.

44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Крамару В.І.

45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Крамаренко А.І.

46. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Кулікову В.І.

47. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Неборачок Л.В.

48. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Нікітенку П.В.

49. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Нікітенку С.В.

50. Про затвердження Пушкалову Анатолію Миколайовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення, площею 1,2340 га, кадастровий номер 5924783800:06:004:0017

51. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів та передачу її у власність Руденку Я.О.

52. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Рябуха В.В.

53. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Сергієнку С.М.

54. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Сідельник Н.А.

55. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Скоченку В.І.

56. Про затвердження Степаненку І.Д. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну її цільового призначення, кадастровий номер 5924783800:06:004:0023

57. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Стефанишину І.І.

58. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Шаховій О.М.

59. Про затвердження Шматухі С.І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну її цільового призначення, кадастровий номер 5924783800:06:004:0019

60. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Орел В.І.

61. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) пай Коник Н.А.

64. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення Ярошку Д.М.

65. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Білоус О.В.

66. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Белібі І.Г.

71. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Сущенко К.П.

73. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Вачіль І.В.

110. Про надання Усик В.Г. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності

143. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ гр. Сазонову А.А.

 

ІІ пленарне засідання від 15.07.2021

П Р О Т О К О Л

8 сесії 8 скликання 

74. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Орленко Н.А.

76. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Пищик Ю.П.

77. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Суярову Є.В.

80. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Маковському Є.Г.

81. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Пупченко Ю.В.

83. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби Цупро О.М.

85. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Рябоволу С.В.

86. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Крупській Г.І.

87. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Волковій О.В.

88. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Пістун В.І.

90. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Сахненку О.О.

97. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства Слюсаренко Л.В.

101. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів Козлову П.А.

107. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів Борисенко А.В.

108. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів Лебідь Н.В.

109. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Федосовій В.М.

111. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства Медведєву Д.Ю.

112. Про відмову Куц Н.В. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів

114. Про відмову Свіщовій Ю.С. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

116. Про відмову Свинаренку А.Б. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

117. Про відмову Літвіненку А.В. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

118. Про відмову Літвіненку В.І. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

119. Про відмову учаснику АТО Новаку Д.Ю. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

120. Про відмову Смоляр О.А. в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

121. Про відмову Аліфанову М.І. в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

122. Про відмову Жиленку Ю.М. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

123. Про відмову Скоробогатову Ю.О. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

124. Про відмову Федосову П.В. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

127. Про відмову Хахулі Л.М. у надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

129. Про відмову Сусіденку С.М. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

130. Про відмову Терещук Н.Г. у наданні дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства

131. Про відмову Кресловій Н.М. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

132. Про відмову Маковській Н.С. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

133. Про відмову Ольховик І.Я. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів

134. Про відмову Баклан Ю.В у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

135. Про відмову Баклан Ю.В у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

136. Про відмову Баклан Ю.В у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

137. Про внесення змін до рішення Степанівської селищної ради від 11.10.2019 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Білокуру Б.Ю.»

138. Про внесення змін до рішення Степанівської селищної ради від 03.06.2021 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Сазоновій Альоні Іванівні»

139. Про внесення змін до рішення Косівщинської сільської ради від 12.03.2020 сорок першої сесії сьомого скликання «Про внесення змін до рішення 39 сесії 7 скликання Косівщинської сільської ради «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки»

140. Про внесення змін до рішення Підліснівської сільської ради від 20.06.2011 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою гр. Беседіній В.М.»

142. Про затвердження проекту землеустрою щодо надання у власність гр. Ковтун Р.В.

144. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ гр. Орел Є.В.

145. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби гр.. Щебетенку Р.І.

146. Про внесення змін до рішення Степанівської селищної ради 6 сесії 8 скликання від 03.06.2021 року про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власніть для індивідуального садівництва гр.. Щебетенку Р.І.

147. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власніть для ІЖБ Семенець В.П.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь