8 сесія 7 скликання від 27.06.2018 року

1. Рішення сесії Степанівської селищної ради №1-8 Про затвердження генерального плану смт.Степанівка з проектом детального планування території

2. Рішення сесії Степанівської селищної ради №2-8 Про Надання дозволу на розробку  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки під розміщення амбулаторії первинної медичної допомоги (в зв’язку зі зміною цільового призначення)

3. Рішення сесії Степанівської селищної ради №3-8 Про встановлення єдиного податку на території Степанівської селищної ради на 2019 рік.

4. Рішення сесії Степанівської селищної ради №4-8 Про встановлення плати за землю на території Степанів-ської селищної ради на 2019 рік.

5. Рішення сесії Степанівської селищної ради №5-8 Про  встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Степанівської селищної ради на 2019 рік

6. Рішення сесії Степанівської селищної ради №6-8 Про  встановлення збору за місця паркування транспортних засобів на території Степанівської селищної ради на 2019 рік.

7. Рішення сесії Степанівської селищної ради №7-8 Про встановлення транспортного податку на території Степанівської селищної ради на 2019 рік.

8. Рішення сесії Степанівської селищної ради №8-8 Про  встановлення туристичного збору на територіїСтепанівської селищної ради на 2019 рік.

9. Рішення сесії Степанівської селищної ради №9-8 Про затвердження робочого проекту «Нове будівництво   ДНЗ «Орлятко» по вул. Центральна 44  в смт. Степанівка Сумського району Сумської області»