7 сесія 7 скликання від 12.06.2018 року

1. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до селищного бюджету Степанівської селищної ради на 2018 рік.

2. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до переліку об’єктів зазначених у розпорядженні КМУ від 30.08.2017 року №640-р «Про внесення змін до деяких розпоряджень Кабінету Міністрів України».

3. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про встановлення єдиного податку на території Степанівської селищної ради на 2019 рік».

4. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про встановлення плати за землю на території Степанівської селищної ради на 2019 рік».

5. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Степанівської селищної ради на 2019 рік».

6. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про встановлення збору за місця паркування транспортних засобів на території Степанівської селищної ради на 2019 рік».

7. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про встановлення транспортного податку на території Степанівської селищної ради на 2019 рік».

8. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про встановлення туристичного збору на території Степанівської селищної ради на 2019 рік».

9. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про дострокове припинення повноважень депутата селищної ради.

10. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до програми соціального захисту населення на 2018 рік.

11. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження КНП ССР «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини смт. Степанівка».

12. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження програми «Обдаровання молодь» на 2018-2021 роки та Положення про призначення грошової винагороди (стипендії селищного голови і премії) обдарованій учнівській молоді та вчителям наставникам Степанівської селищної ради.

13. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про визначення замовника будівництва.

14. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України для ведення ІЖБ та ОСГ у власність на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

15. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження технічної документації з землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для ведення особистого селянського господарства на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

16. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального гаражного будівництва, загальною площею 0,01 га гр. Самойловій Ірині Володимирівні на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

17. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про надання дозволу на розробку технічної документації з землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

18. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про надання дозволу учаснику АТО на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тимченко Дмитро Павлович, загальною площею 0,10 га., для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

19. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження технічної документації з землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

20. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про надання дозволу громадянам на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

21. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про надання дозволу гр. Примак Володимиру Михайловичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,02 га для ведення індивідуального садівництва на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

22. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про надання дозволу Сумській районній державній лікарні ветеринарної медицини на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування, на якій розміщено будівлі Степанівської дільничної лікарні ветеринарної медицини, орієнтовною площею 0,20 га, яка знаходиться за адресою смт. Степанівка, вул. Степанівська, буд. 184.

23. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про прийняття матеріальних цінностей на баланс Степанівської селищної ради від відділу культури Сумської районної державної адміністрації.