Офіційний сайт Степанівської селищної територіальної громади
Сумська область, Сумський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

6 сесія 8 скликання від 27.05.2021

П Р О Т О К О Л 

Першого пленарного засідання 6 сесії 8 скликання від 27.05.2021 року

 

1. Про початок повноважень депутата Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

2.  Про погодження призначення директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

3.  Про стан виконання «Програми фінансової підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини смт. Степанівка»  Сумського району Сумської області на 2021 роки» за І квартал 2021 року.

4. Про стан виконання Програми «Забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий та нецукровий діабет жителів Степанівської селищної ради на 2021 рік» за І квартал 2021 року.

5. Про виконання «Програми забезпечення окремих категорій громадян Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області на 2021 рік пільговим проїздом» за  І квартал  2021 року. 

6. Про  виконання Програми  соціального захисту населення  Степанівської селищної ради  за І квартал 2021 року.

7.  Про виконання Програми  надання   допомоги дітям  з рідкісними  (орфанними ) хворобами, які проживають на території  Степанівської об’єднаної територіальної громади за І квартал  2021  року.

8.  Про виконання  Програми  надання допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території  Степанівської об’єднаної територіальної громади та отримують програмний гемодіаліз,  за   І квартал 2021  року.

9.  Про виконання Програми «Обдарована молодь» на 2018-2021 роки за І квартал 2021 року.

 

П Р О Т О К О Л 

Другого пленарного засідання 6 сесії 8 скликання від 03.06.2021 року

 

17. Про внесення змін до рішення 1 сесії 8 скликання Степанівської селищної ради від 23.12.2020 року «Про бюджет Степанівської селищної  територіальної громади на 2021 рік».

18.  Про приведення у відповідність до чинного законодавства України рішення 1 сесії 8 скликання від 23.12.2020 року «Про бюджет Степанівської селищної територіальної громади на 2021 рік». 

19. Внесення змін до «Програми соціально-економічного розвитку території Степанівської селищної ради Сумського району на 2021 рік».

20. Внесення змін «Програми фінансової підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини смт. Степанівка»  Сумського району Сумської області на 2021 роки».

21. Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Степанівської селищної ради.

22. Про  встановлення ставок та пільг зі сплати місцевих податків і зборів.

23. Про внесення змін до рішення  1 сесії 8 скликання від 23.12.2020 року  « Про Програму благоустрою територій населених пунктів селищної ради на 2021 рік».

24. Про Правила благоустрою території населених пунктів Степанівської селищної ради.

25. Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення на території Степанівської селищної ради.

26. Про внесення змін до структури, загальної чисельності апарату та виконавчих органів Степанівської селищної ради.

27. Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального некомерційного підприємства Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини  смт. Степанівка» Сумського району Сумської області.

28.  Про утворення спеціалізованої служби «Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі» при КУ «Центр надання соціальних послуг» Степанівської  селищної ради Сумського району Сумської  області.

29. Про внесення змін до рішення першої сесії від 23.12.2020 року   про затвердження програми соціального захисту населення Степанівської селищної ради на 2021 рік.  

30.  Про  внесення змін до Положення про службу у справах дітей Степанівської селищної ради.

31. Про зміни до Програми розвитку освіти Степанівської селищної ради на 2018-2021 роки на 2021 рік.

32. Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку культури й- мистецтва Степанівської селищної ради на 2021 рік.

33. Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2021 рік.

34. Про зміни до Програми оздоровлення та відпочинку дітей Степанівської селищної ради на 2021 рік.

35. Про внесення змін до штатного розпису Косівщинського ЗЗСО.

36. Про внесення змін до штатного розпису КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа» Степанівської  селищної ради.

37.  Про ліквідацію Степанівської селищної бібліотеки №2.

38. Про надання згоди на безоплатне прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумського району Сумської області майна у комунальну власність Степанівської селищної територіальної громади в особі Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області

39. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Степанівської селищної ради та його територіальні підрозділи.

40. Про прийняття повноважень у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

41. Про затвердження Положення про юридичний відділ апарату Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

42. Про поновлення на посаді Гирман С.А.

43. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України для  ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення на території Степанівської селищної ради Сумського району, Сумської області.

44. Про затвердження технічної документації з землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва і обслуговування житлового будинку ,господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства та садівництва  на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

45. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України для  ведення індивідуального житлового будівництва за рахунок земель житлової та громадської забудови на території Степанівської селищної ради Сумського району, Сумської області.

46. Про надання гр. Ільяшенко Ользі Володимирівні учаснику АТО у приватну власність земельної ділянки загальною площею 1,9097 га кадастровий номер 5924755800:06:002:0234 для ведення особистого селянського господарства, що розташована на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

47. Про затвердження громадянам проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність для гаражного будівництва на території Степанівської селищної ради, Сумського району Сумської області.

48. Про затвердження гр. Акименко Віталію Юрійовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (в зв’язку зі зміною цільового призначення) із земель що, знаходяться у його власності, розташованої на території Степанівської селищної ради с. Косівщина, Сумського району Сумської області.

49. Про затвердження проекту землеустрою Кулику В.С. щодо відведення земельної ділянки при зміні її цільового призначення.

50. Про затвердження проекту землеустрою ТОВ «Індичка»  щодо відведення земельної ділянки при зміні її цільового призначення.

51. Про затвердження Виконавчому комітету технічну документацію із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення, що розташована на території Степанівської селищної ради Сумського району, Сумської області.

52. Про затвердження гр. Геніну С.В.  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0234 з них: для ведення ІЖБ 0,0094 га та ведення ОСГ 0,0140 га що розташована на території Степанівської селищної ради смт Степанівка вул. Центральна 7, Сумського району, Сумської області.

53. Про надання дозволу громадянам України на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для ведення особистого селянського господарства на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

54. Про надання дозволу на розробку  технічної документації з землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)   для будівництва і обслуговування житлового будинку ,господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

55. Про надання дозволу громадянам на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального гаражного будівництва на території Степанівської селищної ради смт. Степанівка Сумського району Сумської області.

56.  Про надання дозволу громадянам України, на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд на території Степанівської селищної ради, смт Степанівка, Сумського району, Сумської області.

57. Про надання дозволу виконавчому комітету Степанівської селищної ради на проведення експертно грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 0,2402 га кадастровий номер 5924755800:01:001:0293, цільове призначення 03.15 для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови , що розташована на території Степанівської селищної ради смт Степанівка, вул. 47а.

58. Про надання дозволу Виконавчому комітету Степанівської селищної ради щодо поділу земельної ділянки площею 6.6932 га кадастровий номер 5924755800:06:001:0477, і що розташована на території Степанівської селищної ради смт Степанівка, Сумського району Сумської області.

59. Про розірвання договору оренди землі від 18.12.2017 року номер запису про інше речове право 24102142 від 18.12.2017 року, на земельну ділянку загальною площею 0,0398 га кадастровий номер 5924783800:06:004:0007, що розташована на території Степанівської селищної ради, с. Солідарне, Сумського району, Сумської області.

60. Про надання дозволу ТОВ «АВІАС УКРАГРО ГРУПП» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок під проектно польовими дорогами в натурі (на місцевості) в масиві сільськогосподарських земель розташованих на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

61. Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки Степанівської селищної ради загальною площею   9,6321 га (кадастровий номер 5924786300:06:005:0156) цільове призначення 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Степанівської селищної ради, Сумського району Сумської області.

62. Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки Степанівської селищної ради загальною  площею   8,9804 га (кадастровий номер 5924786300:06:005:0155) цільове призначення 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Степанівської селищної ради, Сумського району Сумської області.

63. Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки Степанівської селищної ради загальною площею 5,4067 га (кадастровий номер 5924755800:06:002:0224) цільове призначення 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Степанівської селищної ради, Сумського району Сумської області.

64. Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки Степанівської селищної ради загальною площею 0,2000 га (кадастровий номер 5924755800:01:003:0500), код КВЦПЗ – 11.02 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Степанівської селищної ради, Сумського району Сумської області.

65. Про надання дозволу громадянам України на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для ведення особистого селянського господарства на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

66. Про надання дозволу виконавчому комітету на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування орієнтовною площею 0,0200 га для розміщення та обслуговування дитячого майданчика із земель житлової та громадської забудови, що розташована на території Степанівської селищної ради смт. Степанівка, пров. Сумський, Сумського району, Сумської області.

67. Про надання дозволу виконавчому комітету Степанівської селищної ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, загальною площею 2,4942 га (кадастровим номером 5924786300:01:003:0147) за адресою: на території Степанівської селищної ради, Сумського району Сумської області.

68. Про надання дозволу ТОВ «ФК» «Монополіум Фінанс» на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду орієнтовною площею 0,3000 га Для розміщення та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту для розміщення та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту, що розташована на території Степанівської селищної ради смт. Степанівка, Сумського району, Сумської області.

69. Про зменшення гр. Бесарабу Сергію Олексійовичу розміру процентної ставки орендної плати за земельну ділянку загальною площею 0,2553 га кадастровий номер 5924783800:13:001:0419 з 10% на 3% від нормативно грошової оцінки землі, що розташована на території Степанівської Селищної ради с. Косівщина вул. Садова11/а, Сумського району Сумської області.

70. Про надання дозволу Виконавчому комітету Степанівської селищної ради  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок під проектно польовими дорогами в натурі (на місцевості) в масиві сільськогосподарських земель розташованих на території Степанівської селищної ради від с. Кононенкове до с. Косівщина Сумського району Сумської області.

71. Про надання дозволу Виконавчому комітету Степанівської селищної ради  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок під проектно польовими дорогами в натурі (на місцевості) в масиві сільськогосподарських земель розташованих на території Степанівської селищної ради від с. Солідарного до с. Новомихайлівка, Сумського району Сумської області.

72. Про надання дозволу Виконавчому комітету Степанівської селищної ради  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок під проектно польовими дорогами в натурі (на місцевості) в масиві сільськогосподарських земель розташованих на території Степанівської селищної ради від с. смт Степанівка  до с. Закумське, Сумського району Сумської області.

73. Про поновлення ТОВ АФ «Владана» договору оренди на проектно польові дороги.

74. Про надання дозволу ТОВ «АРІСТЕЙ» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під проектно польовими дорогами.

75. Про затвердження гр. Зикову С.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

76. Про розгляд клопотання депутата Гуйви О.В. щодо зміни цільового призначення земельної ділянки кадастровий (номер 5924783800:04:004:0047) загальною площею – 5,411 га що розташована на території Степанівської селищної ради.

77. Про розгляд клопотання депутата Крапівіна О.Ю. щодо зміни цільового призначення земельної ділянки кадастровий (номер 5924783800:06:004:0004) загальною площею – 0,6452 га що розташована на території Степанівської селищної ради.

78. Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення  земельної  ділянки та надання у власність.

79. Про створення громадського пасовища

80. Про зміну розміру відсоткової ставки орендної плати.

81. Про внесення змін до рішення першої сесії 8 скликання Степанівської селищної ради від 01.12.2020 року «Про умови оплати праці слищного голови»;

82. Про проведення поточного ремонту доріг місцевого значення на території Степанівської селищної ради.

83. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Щебетено Р.І.

84. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Руденко О.М.

85. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ гр. Щебетено Н.Є.

86. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ гр. Гуйві О.О.

87. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ гр. Руденку Д.С.

88. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ОСГ гр. Сазоновій В.В.

89. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ гр. Крамар О.В.

90. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ гр. Сазоновій А.І.

91. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної діляки у власність для ІЖБ гр. Крамар О.В.

92. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці України Бабинець М.М. для ведення ОСГ у власність за рахнок земель сільськогосподарського призначення на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь