6 сесія 7 скликання від 13.04.2018 року

1. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до селищного бюджету Степанівської селищної ради на 2018 рік.

2. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до мережі розпорядників і одержувачів коштів місцевого бюджету.

3. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до рішення третьої сесії Степанівської селищної ради від 22.12.2017 року   «Про затвердження програми  соціального захисту населення  Степанівської селищної ради  на 2018 рік»

4. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про передачу у комунальну власність Степанівської селищної ради  транспортного засобу-ПАЗ АС 4234, що знаходиться в оперативному управлінні УОКМС Степанівської селищної ради

5. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про припинення шляхом реорганізації (перетворення) комунального закладу Степанівської селищної ради «Центральна амбулаторія загальної практики сімейної медицини смт. Степанівка» у комунальне некомерційне  підприємство «Центральна амбулаторія загальної практики сімейної медицини смт. Степанівка»

6. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до штаного розпису апарату Степанівської селищної ради.

7. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до штатного розпису ЗДО ясла-садок «Малятко»

8. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до штатного розпису ЗДО ясла-садок «Орлятко».

9. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до штатного розпису Степанівського селищного клубу.

10. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження громадянам технічних документацій із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Степанівської селищної ради, смт. Степанівка, Сумського району Сумської області.

11. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок  громадянам України для ведення ІЖБ у власність на території Степанівської селищної ради смт. Степанівка.

12. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про погодження у наданні дозволу громадянам (учасникам АТО) на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів на території Степанівської селищної

13. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про  затвердження та передачу в оренду земельної ділянки під господарськими будівлями і дворами Приватному акціонерному товариству «Райз-Максимко» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в оренду на 10 років (3%від нормативної грошової оцінки), за рахунок земель сільськогосподарського призначення на території Степанівської селищної ради с.Підліснівка, вул. Сільська,15.

14. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про надання дозволу МПФ ДДД на зміну цільового призначення земельної ділянки яка перебуває в нього в оренді з комерційного використання на для розміщення та експлуатації основних підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств іншої промисловості яка розташована в смт. Степанівка ,вул.Робітнича,2 .