5 сесія 7 скликання від 27.02.2018 року

1. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до селищного бюджету Степанівської селищної ради на 2018.

2. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про прийняття у комунальну  власність територіальної громади житлового фонду.

3. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про продовження терміну дії договору оренди нежитлового приміщення

4. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до рішення третьої сесії Степанівської селищної ради від 22.12.2017 року   «Про затвердження програми  соціального захисту населення  Степанівської селищної ради  на 2018 рік»

5. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до рішення першої сесії 7 скликанняі І пленарного засідання від 10.11.2017 року  «Про затвердження структури та штатної чисельності апарату та виконавчих органів Степанівської селищної ради»

6. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до рішення 13 сесії від 11.11.2016 року « Про  затвердження форми контракту з керівником закладу культури»

7. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про зміну назви та затвердження Статуту Степанівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Дзвіночок».

8. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про  зміну назви та затвердження Статуту Степанівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Жайворонок».

9. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про зміну назви та затвердження Статуту Степанівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Орлятко».

10. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про зміну назви та затвердження Статуту Підліснівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Малятко».

11. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про  затвердження громадянам технічних документацій із землеустрою, щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Степанівської селищної ради, смт. Степанівка, Сумського району Сумської області.

12. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про  надання дозволу громадянам на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального гаражного будівництва на території Степанівської селищної ради смт. Степанівка Сумського району Сумської області.

13.  Рішення сесії Степанівської селищної ради Про надання дозволу гр. Забарі Ігорю Олександровичу учаснику АТО на розробку проекту із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку  загальною площею 0,15 га  для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд на території Степанівської селищної ради.

14. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про надання дозволу гр. Белібі Олександру Григоровичу на розробку технічної документації щодо, встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) орієнтованою площею 0,20га з них для ведення ІЖБ -0,10 та для веденням ОСГ- 0,10 га що розташована вул. Центральна.

15. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. Моісєєнко  Юлії Анатоліївні для ведення ІЖБ загальною площею 0,10 га у власність що розташована  на вул. Аграрна 11,  смт. Степанівка, Сумського району, Сумської області.

17. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок, на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

18. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про передачу земельних ділянок  Державної власності сільськогосподарського призначення у комунальну власність Степанівської селищної ради.

19. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про надання дозволу  на розробку технічної документації щодо, встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Заікі В.І.

20. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про надання дозволу  на розробку технічної документації щодо, встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Євтушенко М.І.