Офіційний сайт Степанівської селищної територіальної громади
Сумська область, Сумський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

4 сесія 8 скликання від 18.03.2021

П Р О Т О К О Л

4 сесї 8 скликання від 18.03.2021

1. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження старости сіл Підліснівка, Новомихайлівка, Миловидівка, Олександрівка, Білоусівка, Степне, Червоний Кут.   

2.  Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до першої сесії 8 скликання  від 01.12.2020 року «Про покладення обов’язків по вчиненню нотаріальних дій».

3. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до першої сесії 8 скликання від 01. 12.2020 року «Про покладення обов'язків по державній реєстрації актів цивільного стану та призначення відповідальної особи за облік, зберігання та витрачання бланків свідоцтво».

4. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження звіту Степанівського селищного голови про роботу Степанівської селищної ради за 2020 рік.

5. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до рішення 1 сесії 8 скликання Степанівської селищної ради від 23.12.2020 року «Про бюджет Степанівської селищної  територіальної громади на 2021 рік».

6. Рішення сесії Степанівської селищної ради Внесення змін до «Програми соціально-економічного розвитку території Степанівської селищної ради Сумського району на 2021 рік».

7.  Рішення сесії Степанівської селищної ради Внесення змін до Програми «Забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий та нецукровий діабет жителів Степанівської селищної ради на 2021 рік».

8.  Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Степанівської селищної ради. 

9. Рішення сесії Степанівської селищної ради Внесення змін «Програми фінансової підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини смт. Степанівка»  Сумського району Сумської області на 2021 роки»

10. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до рішення 1 сесії 8 скликання від 23.12.2020 року «Про Програму благоустрою територій населених пунктів селищної ради на 2021 рік».

11. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до рішення першої сесії  від 23.12.2020 року   про затвердження програми  соціального захисту населення  Степанівської селищної ради  на 2021  рік.  

12. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про зміни до Програми розвитку освіти Степанівської селищної ради на 2018-2021 роки на 2021 рік.

13. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про ліквідацію Степанівської селищної бібліотеки №2.

14. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження передавального акту Новосуханівської сільської ради.

15. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про безоплатну передачу майна з балансу селищної ради на баланс «КНП ССР АЗПСМ смт. Степанівка» за адресою: вул. Промислова, смт. Степанівка, Сумський район, Сумська область.

16. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про безоплатну передачу майна з балансу селищної ради на баланс Управління освіти культури молоді і спорту Степанівської селищної ради.

17. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження Положення про порядок закріплення майна спільної власності територіальної громади сіл Степанівської селищної ради та типових договорів.

18. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про створення Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

19. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

20. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження Програми «Поліцейський офіцер громади» на 2021 - 2023 роки Степанівської селищної ради. 

21. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про    звіт  про виконання плану   роботи   Степанівської      селищної  ради   за 2020 рік.

23. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення зміни до рішення 33 сесії 7 скликання Степанівської селищної ради від 22.10.2020 року.

24. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України для ведення особистого селянського господарства у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

25. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства.

26. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни іі цільового призначення.

27. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни іі цільового призначення.

28. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Маркевич В.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови.

29. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Маркевич В.В.  для будівництва індивідуального гаражу у власність.

30. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Новак Н.Ю.  для сінокосіння і випасання худоби.

31. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження переліку земельних ділянок, які передбачається надати в оренду шляхом проведення аукціону на території Степанівської селищної ради.

32. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про надання дозволу ФОП Литвиненко Л.І. на скид каналізаційних стоків та затвердження точки скидання.

33. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про скасування рішення 2 сесії 8 скликання від 11.02.2021 року "Про зміну розміру відсоткової ставки орендної плати".

34. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

36. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про надання дозволу на виготовлення технічної докуентації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

37. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування.

38. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про проведення земельних торгів з продажу земельної ділянки Степанівської селищної ради.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь