4 сесія 7 скликання від 12.01.2018 року

1. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Сумського району у комунальну власність Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області закладів загальної середньої освіти.

2. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Сумського району у комунальну власність Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області майна структурних підрозділів КЗ СРР «Сумський районний ЦПМСД».

3. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження Положення про відділи Степанівської селищної ради, які не є юридичними особами.

4. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про встановлення вартості харчування дітей дошкільних навчальних закладів Степанівської селищної ради.

5. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про організацію харчування учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти Степанівської селищної ради у 2018 році.

6. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про схвалення проекту програми оздоровлення та відпочинку дітей Степанівської селищної ради на 2018 рік.

7. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про організацію підвезення педагогічних працівників галузі освіти, підпорядкованих управлінню освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

8. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про організацію підвезення медичних працівників КЗ ССР «АЗПСМ смт. Степанівка».

9. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до штатного розпису Степанівського селищного клубу.

10. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження Програми забезпечення окремих категорій громадян Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області на 2018 рік пільговим проїздом.

11. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження Порядку виплати компенсації за пільговий проїзд автомобільним транспортом окремих категорій громадян на пасажирських маршруток загального користування приміського сполучення.

12. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про передачу в оренду управління управлінню освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради закладів освіти, культури та спорту разом з нерухомим майном, що знаходяться у комунальній власності Степанівської селищної ради.

13. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження передавального акта.

14. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

15. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мандрики С.Г.

16. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження технічної документації та уточнення площ земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель селянського господарства гр. Бирченко Л.М.

17. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження порядку утримання, догляду та використання земельних ділянок, що входять до складу спадщини.