Офіційний сайт Степанівської селищної територіальної громади
Сумська область, Сумський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

32 сесія 7 скликання від 28.09.2020 року

1. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до рішення Степанівської селищної ради від 21.12.2019 року «Про бюджет Степанівської селищної об’єднаної  територіальної громади на 2020 рік».

2. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства Степанівської селищної ради "Амбулаторія загальної практики сімейної медицини смт. Степанівка".

3. Рішення сесії Степанівської селищної ради  Про преміювання  працівників  ФАП, ФП,   КНП ССР «АЗПСМ смт. Степанівка Сумського району Сумської області.

4. Рішення сесії Степанівської селищної ради Внесення змін до «Програми фінансової підтримки  та розвитку комунального некомерційного підприємства Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини  смт. Степанівка»  Сумського району Сумської області на 2018-2020 роки».

5. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про підсумки перевірки фінансової господарської діяльності  КНП ССР «АЗПСМ смт. Степанівка Сумського району Сумської області.

6. Рішення сесії Степанівськоїселищної ради Про розірвання Контракту з головним лікарем КНП ССР АЗПСМ смт. Степанівка Степанівської селищної ради Гирман С.А.

7. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до екологічної програми Степанівської селищної ради на 2017-2020 роки.

8. Рішення сесії Степанівської селищної ради Внесення змін до «Програми соціально-економічного розвитку території  Степанівської селищної ради Сумського району на 2018 - 2020 роки».

9. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до Програми «Забезпечення препаратами інсуліну хворих цукровий та нецукровий діабет жителів Степанівської селищної ради на 2020 рік».

10. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження робочого проекту «Поливу футбольного поля по вул. Степанівській, 57 смт.Степанівка Сумського району Сумської області».

11. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до рішення  26 сесії 7 скликання від 21.12.2019 року  « Про Програму благоустрою територій населених пунктів селищної ради на 2020 рік».

12. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про  внесення змін до Програми  соціального захисту населення  Степанівської селищної ради  на  2020 рік.

13. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування  неповнолітньої дитини.

14. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до Положення про преміювання обдарованої учнівської молоді та вчителів-наставників  Степанівської селищної ради.

15. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про зміни до Програми розвитку освіти Степанівської селищної ради на 2018-2021 роки.

16. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про ліквідацію методичного кабінету управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської  селищної ради.

17. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2018-2020 роки на 2020 рік.

18. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку культури й- мистецтва Степанівської селищної ради  на 2020 рік.

19. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до штатного  розпису Підліснівської ЗОШ.

20. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до структури та штатного розпису управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської  селищної ради.

21. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України для будівництва індивідуальних гаражів у власність за рахунок земель житлової  та громадської забудови в смт. Степанівка на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

22. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства.

23. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України для ведення особистого селянського господарства у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

24. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

25. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Акопову В.Ю. для ведення індивідуального садівництва власність.

26. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення.

27. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про погодження  технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

28. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

29. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про продаж земельної ділянки у власність гр. Ковтун Г.М.

30. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про надання дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок.

31. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою  щодо відведення земельних ділянок ТОВ «Індичка» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (в зв’язку зі зміною цільового призначення).

32. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про  затвердження Виконавчому комітету Степанівської селищної ради  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на на умовах оренди  щляхом проведення аукціону загальною площею 0,1300 га (кадастровий номер 5924755800:01:001:0319) для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії на території Степанівської селищної ради, смт Степанівка, пров. Промисловий, Сумського району Сумської області.

33. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про  затвердження Виконавчому комітету Степанівської селищної ради  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на на умовах оренди  щляхом проведення аукціону загальною площею 0,0500  га (кадастровий номер 5924755800:01:001:0320) для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії на території Степанівської селищної ради, смт Степанівка, пров. Промисловий, Сумського району Сумської області.

34. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки Степанівської селищної ради загальною 0,1300 га (кадастровий номер 5924755800:01:001:0319) для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії на території Степанівської селищної ради, смт Степанівка, пров. Промисловий, Сумського району Сумської області.

35. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки Степанівської селищної ради загальною 0,0500 га (кадастровий номер 5924755800:01:001:0320) для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії на території Степанівської селищної ради, смт Степанівка, пров. Промисловий, Сумського району Сумської області.

36. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про припинення ФОП Гаранжі Ніні Павлівні права користування земельною ділянкою шляхом розірвання договору оренди  в звязку з продажем нерухомого майна.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь