Офіційний сайт Степанівської селищної територіальної громади
Сумська область, Сумський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

31 сесія 7 скликання від 05.08.2020 року

1. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про розгляд звернення ТОВ «ДОРІС».

2. Рішення сесії Степанівської селищної Про  виконання бюджету селищної об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2020 року.

3. Рішення сесії Степанівської селищної Про внесення змін до рішення Степанівської селищної ради від 21.12.2019 року «Про бюджет Степанівської селищної об’єднаної  територіальної громади на 2020 рік».

4. Рішення сесії Степанівської селищної Про виділення співфінансування з бюджету Степанівської селищної об’єднаної територіальної громади.  

5. Рішення сесії Степанівської селищної Про затвердження  Порядку складання, затвердження (погодження) та контролю виконання фінансового плану комунально- го некомерційного підприємства Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини смт. Степанівка».

6. Рішення сесії Степанівської селищної Про виконання  за І півріччя  «  Програми благоустрою територій населених пунктів селищної ради на 2020 рік»

7. Рішення сесії Степанівської селищної Про внесення змін до рішення  26 сесії 7 скликання від 21.12.2019 року  « Про Програму благоустрою територій населених пунктів селищної ради на 2020 рік».

8. Рішення сесії Степанівської селищної Про  програму поводження з твердими побутовими відходами на території Степанівської селищної ради на 2020-2022 роки.

9. Рішення сесії Степанівської селищної Про упорядкування штатного розпису КНП ССР «АЗПСМ смт. Степанівка».

10. Рішення сесії Степанівської селищної Про виконання заходів по «Програмі соціально-економічного розвитку території  Степанівської селищної ради Сумського району на 2018 - 2020 роки» за І півріччя 2020 року.

11. Рішення сесії Степанівської селищної Внесення змін до «Програми соціально-економічного розвитку території  Степанівської селищної ради Сумського району на 2018 - 2020 роки».

12. Рішення сесії Степанівської селищної Про стан виконання «Програми фінансової підтримки  та розвитку комунального некомерційного підприємства Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини  смт. Степанівка»  Сумського району Сумської області на 2018-2020 роки» за І півріччя 2020 року.

13. Рішення сесії Степанівської селищної Про внесення змін до «Програми фінансової підтримки  та розвитку комунального некомерційного підприємства Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини  смт. Степанівка»  Сумського району Сумської області на 2018-2020 роки».

14.  Рішення сесії Степанівської селищної Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт покрівлі Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вул. Центральна, 70. смт. Степанівка Сумського району Сумської області (коригування)».

15.  Рішення сесії Степанівської селищної Про затвердження робочого проекту «Нове будівництво ЗДО «Орлятко» по вул. Центральна, 44 в смт. Степанівка Сумського району Сумської області (корегування)».

16.  Рішення сесії Степанівської селищної Про порядок передачі в оренду комунального майна територіальної громади Степанівської селищної ради.

17. Рішення сесії Степанівської селищної Про затвердження Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Степанівській селищній раді на 2020-2022 роки.

18. Рішення сесії Степанівської селищної Про виконання заходів до Програми «Забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий та нецукровий діабет жителів Степанівської селищної ради на 2020 рік» за І півріччя 2020 року.

19.  Рішення сесії Степанівської селищної Про стан виконання екологічної Програми Степанівської селищної ради на 2017-2020 роки за І півріччя 2020 року.

20. Рішення сесії Степанівської селищної Про внесення змін до екологічної програми Степанівської селищної ради на 2017-2020 роки.

21. Рішення сесії Степанівської селищної Про внесення змін до  положення  про місцевий фонд охорони навколишнього природного середовища.

22. Рішення сесії Степанівської селищної Про безкоштовну передачу товарно-матеріальних цінностей з балансу Степанівської селищної ради на баланс  Управління освіти культури молоді і спорту Степанівської селищної ради.

23.  Рішення сесії Степанівської селищної Про виконання «Програми забезпечення окремих категорій громадян Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області на 2020 рік пільговим проїздом» за І півріччя  2020 року.

24. Рішення сесії Степанівської селищної Про  внесення змін  до рішення першої сесії 7 скликання І пленарного засідання від 10.11.2017 року  «Про затвердження структури та штатної чисельності апарату та виконавчих органів Степанівської селищної ради».

25.  Рішення сесії Степанівської селищної Про  виконання Програми  соціального захисту населення  Степанівської селищної ради  за І півріччя 2020.

26. Рішення сесії Степанівської селищної Про  внесення змін до Програми  соціального захисту населення  Степанівської селищної ради  на  2020 рік.

27.  Рішення сесії Степанівської селищної Про виконання  Програми  надання допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території  Степанівської об’єднаної територіальної громади та отримують програмний гемодіаліз,  за  I півріччя  на 2020  року.

28. Рішення сесії Степанівської селищної Про виконання Програми  надання   допомоги дітям  з рідкісними  (орфанними ) хворобами, які проживають на території  Степанівської об’єднаної територіальної громади за I квартал 2020  року.

29.  Рішення сесії Степанівської селищної Про визначення розпорядника коштів субвенції за місцевими бюджетами на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

30. Рішення сесії Степанівської селищної Про виконання Програми розвитку освіти Степанівської селищної ради на 2018-2021 роки за І  півріччя 2020 року.

31. Рішення сесії Степанівської селищної Про зміни до Програми розвитку освіти Степанівської селищної ради на 2018-2021 роки.

32.  Рішення сесії Степанівської селищної Про виконання Програми підтримки та розвитку культури й мистецтва Степанівської селищної ради на 2020 рік  за І півріччя 2020 року.

33. Рішення сесії Степанівської селищної Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку культури й- мистецтва Степанівської селищної ради  на 2020 рік.

34.  Рішення сесії Степанівської селищної Про виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2018-2020 роки за І півріччя 2020 року.

35.  Рішення сесії Степанівської селищної Про виконання Програми «Обдарована молодь» на 2018-2021 роки  за І півріччя 2020 року.

36. Рішення сесії Степанівської селищної Про зміни до Програми «Обдарована молодь» на 2018-2021 роки.

37. Рішення сесії Степанівської селищної Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України для будівництва  індивідуальних гаражів у власність за рахунок земель житлової  та громадської забудови в смт. Степанівка на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

38. Рішення сесії Степанівської селищної Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України для ведення особистого селянського господарства у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення на території Степанівської  селищної ради Сумського району Сумської області.

39.  Рішення сесії Степанівської селищної Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства.

40.  Рішення сесії Степанівської селищної Про  скасування рішення 29 сесії 7 скликання від 11.06.2020 року «Про затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бощенку О.В.  у власність для ведення особистого селянського господарства».

41. Рішення сесії Степанівської селищної Про  надання дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок  у власність.

42. Рішення сесії Степанівської селищної Про  надання дозволу  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості).

43. Рішення сесії Степанівської селищної Про затвердження переліку земельних ділянок, які передбачається надати в оренду шляхом проведення аукціону на території Степанівської селищної ради.

44. Рішення сесії Степанівської селищної Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянам України.

45. Рішення сесії Степанівської селищної Про проведення  експертної грошової оцінки земельної ділянки, яка підлягає продажу.

46. Рішення сесії Степанівської селищної Про проведення  експертної грошової оцінки земельної ділянки, яка підлягає продажу.

47. Рішення сесії Степанівської селищної Про  надання дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність.

48. Рішення сесії Степанівської селищної Про  надання дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

49. Рішення сесії Степанівської селищної Про  надання дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення змельної ділянки у власність.

50. Рішення сесії Степанівської селищної Про надання виконавчому комітету Степанівської селищної ради дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної  ділянки  комунальної власності.

51. Рішення сесії Степанівської селищної Про надання дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок.

52. Рішення сесії Степанівської селищної Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної  ділянки  комунальної власності.

53. Рішення сесії Степанівської селищної Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної  ділянки  комунальної власності.

54. Рішення сесії Степанівської селищної Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування.

55. Рішення сесії Степанівської селищної Про прийняття державної власності у комунальну власність територіальної громади в особі Степанівської селищної ради земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь