30 сесія 7 скликання від 02.07.2020 року

1. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до рішення Степанівської селищної ради від 21.12.2019 року «Про бюджет Степанівської селищної об’єднаної  територіальної громади на 2020 рік».

2. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до рішення 3 сесії 7 скликання від 22.12.2017 року затвердження «Програми соціально-економічного розвитку території  Степанівської селищної ради Сумського району на 2018 - 2020 роки».

3. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про порядок передачі в оренду комунального майна територіальної громади Степанівської селищної ради

4. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до плану діяльності з підготовки регуляторних актів Степанівської селищної ради на 2020 рік.

5. Рішення сесії Степанівської селищної ради  Про встановлення єдиного податку на території Степанівської селищної ради.

6. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про встановлення транспортного податку на території Степанівської селищної ради.

7. Рішення сесії Степанівської селищної ради  Про встановлення туристичного збору на території Степанівської селищної ради.

8. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Степанівської селищної ради.

9. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про встановлення збору за місця паркування транспортних засобів на території Степанівської селищної ради.

10. Рішення сесії Степанівської селищної ради  Про встановлення плати за землю на території Степанівської селищної ради.

11. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до рішення  26 сесії 7 скликання від 21.12.2019 року  « Про Програму благоустрою територій населених пунктів селищної ради на 2020 рік».

12. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження типової форми Контракту з керівниками комунальних закладів загальної середньої освіти Степанівської селищної ради.

13. Рішення сесії Степанівської селищної ради  Про зміни до Програми розвитку освіти  Степанівської селищної ради на 2018-2021 роки.

14. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до штатного розпису Степанівського селищного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

15.  Рішення сесії Степанівської селищної ради Про безоплатне прийняття майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Сумського району до комунальної власності  Степанівської селищної ради.

16. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до рішення двадцять шостої сесії  від 21.12.2019 року   про затвердження програми  соціального захисту населення  Степанівської селищної ради  на 2020  рік.

17.  Рішення сесії Степанівської селищної ради  Про  внесення змін  до рішення першої сесії 7 скликання І пленарного засідання від 10.11.2017 року  «Про затвердження структури та штатної чисельності апарату та виконавчих органів Степанівської селищної ради».

18. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Степанівської селищної ради смт. Степанівка.

19. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про надання виконавчому комітету Степанівської селищної ради дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної  ділянки  комунальної власності

20. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про звіт головного лікаря КНП ССР «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини смт. Степанівка» Сумського району Сумської області Гирман С.А. щодо діяльності закладу за період з 01.10.2018 по 01.07.2020 року.