3 сесія 8 скликання від 24.02.2021 року

1. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до рішення Степанівської селищної ради від 23.12.2020 року «Про бюджет Степанівської селищної об’єднаної  територіальної громади на 2021 рік».

2. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до «Програми соціально-економічного розвитку території  Степанівської селищної ради Сумського району на 2021 рік».

3. Рішення сесії Степанівської селищної ради Внесення змін до  «Програми фінансової підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини смт. Степанівка»  Сумського району Сумської області на 2021 роки».

4. Рішення сесії Степанівської селищної ради Внесення зміни до рішення 30 сесії 7 скликання від 02.07.2020р. «Про встановлення плати за землю на території Степанівської селищної ради на 2021.

5. Рішення сесії Степанівської селищної ради Внесення зміни до рішення 30 сесії 7 скликання від 02.07.2020р. «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Степанівської селищної ради на 2021 рік».

6Рішення сесії Степанівської селищної ради  Про   внесення змін до рішення першої сесії  від   23.12.2020 року   про затвердження програми  соціального захисту населення  Степанівської селищної ради  на 2021  рік.

7. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до рішення першої сесії 8 скликання І пленарного засідання від 01.12.2020 року «Про затвердження структури, загальної чисельності апарату та виконавчих органів Степанівської селищної ради».

8. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про  затвердження Переліку першого типу об′єктів оренди комунальної власності територіальної громади Степанівської селищної ради.

9. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про намір  передачі  комунальнного майна Степанівської  селищної ради в  оренду.

10. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження передавального акту Косівщинської сільської ради.

11. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження передавального акту Новосуханівської сільської ради.

12. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до рішення першої сесії «Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності, затвердження персонального складу».