28 сесія 7 скликання від 19.05.2020 року

1. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до рішення Степанівської селищної ради від 21.12.2019 року «Про бюджет Степанівської селищної об’єднаної  територіальної громади на 2020 рік».

2. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до рішення 3 сесії 7 скликання від 22.12.2017 року затвердження «Програми соціально-економічного розвитку території  Степанівської селищної ради Сумського району на 2018 - 2020 роки».

3. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження Програми «Забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий та нецукровий діабет жителів Степанівської селищної ради на 2020 рік».

4. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до Програми «Забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий та нецукровий діабет жителів Степанівської селищної ради на 2020 рік».

5. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до рішення двадцять шостої сесії  від 21.12.2019 року   про затвердження програми  соціального захисту населення  Степанівської селищної ради  на 2020  рік.

6. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження  програми  надання   допомоги дітям  з рідкісними  (орфанними ) хворобами, які проживають на території  Степанівської об’єднаної територіальної громади на 2020  рік

7. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження  програми  надання допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території  Степанівської об’єднаної територіальної громади та отримують програмний гемодіаліз на 2020  рік.

8. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до рішення  26 сесії 7 скликання від 21.12.2019 року  « Про Програми благоустрою територій населених пунктів селищної ради на 2020 рік» населенних пунктів Степанівської селищної ради на 2020 рік.

9. Рішення сесії Степанівської селищної ради  Про внесення змін до екологічної програми Степанівської селищної ради на 2017-2020 роки.

10. Про надання  згоди на прийняття в комунальну власність територіальної  громади Степанівської селищної ради майна зі спільної  власності територіальних громад сіл, селищ Сумського району.

11. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про зміни до Програми розвитку освіти Степанівської селищної ради на 2018-2021 роки.

12. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження проєкту «Капітальний ремонт харчоблоку Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів по вул. Центральна, буд.70 в смт Степанівка Сумського району Сумської області».

13. Рішення сесії Степанівської селищної ради  Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт дороги комунальної власності по вул. Промислова в смт. Степанівка Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області».

14. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про встановлення єдиного податку на території Степанівської селищної ради на 2021 рік.

15. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про встановлення транспортного податку на території Степанівської селищної ради на 2021 рік.

16Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про встановлення туристичного збору на території Степанівської селищної ради на 2021 рік.

17. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянкина території Степанівської селищної ради на 2021 рік.

18. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про встановлення збору за місця паркування транспортних засобів на території Степанівської селищної ради на 2021 рік.

19. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про встановлення плати за землю на території Степанівської селищної ради на 2021 рік.

20. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про  внесення змін  до рішення першої сесії 7 скликання І пленарного засідання від 10.11.2017 року  «Про затвердження структури та штатної чисельності апарату та виконавчих органів Степанівської селищної ради»

21. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про надання виконавчому комітету Степанівської селищної ради дозволу  на виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо  поділу    земельної  ділянки  комунальної власності.

22. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про надання в оренду земельної ділянки ТОВ «КЛЕВЕНЬ АГРО»

23. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін  змін до статуту КНП ССР «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини смт. Степанівка».