Офіційний сайт Степанівської селищної територіальної громади
Сумська область, Сумський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

26 сесія 7 скликання від 21.12.2019 року

1. Рішення сесії Степанівської селищної ради №1 Про внесення змін до рішення Степанівської селищної ради від 14.12.2018 року «Про бюджет Степанівської селищної об’єднаної  територіальної громади на 2019 рік».

2. Рішення сесії Степанівської селищної ради №2 Про бюджет Степанівської селищної об’єднаної територіальної громадина 2020 рік

3. Рішення сесії Степанівської селищної ради №3 Про Прогноз бюджету Степанівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2021-2022 роки

4. Рішення сесії Степанівської селищної ради №4 Про оплату праці селищного голови

5. Рішення сесії Степанівської селищної ради №5  Про внесення змін до рішення 3 сесії 7 скликання від 22.12.2017 року затвердження «Програми соціально-економічного розвитку території  Степанівської селищної ради Сумського району на 2018 - 2020 роки» .

6. Рішення сесії Степанівської селищної ради №6 Про внесення зміни до рішення 12 сесії 7 скликання від 09.10.18р. про затвердження «Програми фінансової підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини смт. Степанівка»  Сумського району Сумської області на 2018-2020 роки»

7. Рішення сесії Степанівської селищної ради №7 Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт санітарних кімнат Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів по вул. Центральна, буд.70 в смт. Степанівка Сумського району Сумської області»

8. Рішення сесії Степанівської селищної ради №8 Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт (терм модернізація) будівлі Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради за адресою вул. Центральна, 70, смт. Степанівка, Сумського району, Сумської області»

9. Рішення сесії Степанівської селищної ради №9  Про затвердження звіту про моніторинг реалізації стратегії розвитку Степанівської селищної ради за 9 місяців 2019 року

10. Рішення сесії Степанівської селищної ради №10  Про   Програму благоустрою території населених пунктів селищної ради на 2020 рік

11. Рішення сесії Степанівської селищної ради №11  Про безкоштовну передачу товарно-матеріальних цінностей з  балансу Степанівської селищної ради на баланс  для КНП «Сумська ЦРКЛ» СРР СО

12. Рішення сесії Степанівської селищної ради №12 Про безкоштовне прийняття товарно-матеріальних цінностей  Управління освіти культури молоді і спорту Степанівської селищної ради у комунальну власність Степанівської селищної ради

13. Рішення сесії Степанівської селищної ради №13  Про безкоштовну передачу товарно-матеріальних цінностей з балансу Степанівської селищної ради на баланс  Управління освіти культури молоді і спорту Степанівської селищної ради

14. Рішення сесії Степанівської селищної ради №14  Про внесення змін до екологічної програми Степанівської селищної ради на 2017-2020 роки

15. Рішення сесії Степанівської селищної ради №15  Про затвердження програми соціального захисту населення  Степанівської селищної ради  на 2020  рік 

16. Рішення сесії Степанівської селищної ради №16 Про  клопотання щодо присвоєння  почесного звання « Мати – героїня»

17. Рішення сесії Степанівської селищної ради №17 Про затвердження   Порядку виплати компенсації  за пільговий проїзд автомобільним транспортом  окремих категорій громадян  на пасажирських маршрутах загального користування  приміського сполучення

18. Рішення сесії Степанівської селищної ради №18  Про затвердження  Програми забезпечення окремих категорій громадян Степанівської селищної ради Сумськогорайону Сумської області на 2020 рік пільговим проїздом

19. Рішення сесії Степанівської селищної ради №19  Про план роботи селищної ради на 2020 рік.

20. Рішення сесії Степанівської селищної ради №20 Про затвердження  Положення про цільовий фонд на 2020 рік

21. Рішення сесії Степанівської селищної ради №21  Про затвердження  Програми оздоровлення та відпочинку  дітей Степанівської селищної ради на 2020 рік

22. Рішення сесії Степанівської селищної ради №22  Про встановлення  вартості харчування дітей в закладах дошкільної освіти  Степанівської селищної ради у 2020 році

23. Рішення сесії Степанівської селищної ради №23  Про організацію харчування учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти Степанівської  селищної  ради у 2020 році.

24. Рішення сесії Степанівської селищної ради № 24 Про затвердження  Програми підтримки та розвитку культури й- мистецтва Степанівської селищної ради  на 2020 рік

25. Рішення сесії Степанівської селищної ради №25 Про організацію підвезення учнів, педагогічних та медичних працівників закладів освіти Степанівської селищної ради.

26. Рішення сесії Степанівської селищної ради №26 Про  приймання в тимчасове безоплатне користування  майна спільної власності територіальних громад, сіл, селищ Сумського району.

27. Рішення сесісї Степанівської селищної ради №27-26 Про визначення  переліку об’єктів та видів безоплатних суспільно корисних, громадських робіт  на яких відбуватимуть кримінальне покарання та адміністративне стягнення  у вигляді безоплатних суспільно  корисних громадських робіт засуджені та адмінпокарані на території Степанівської селищної рад у 2020 році.

28. Рішення сесісї Степанівської селищної ради №28-26 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Волошину Андрію Володимировичу у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, розташованої за межами населених пунктів на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

29. Рішення сесісї Степанівської селищної ради №29-26 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд та для  ведення особистого селянського господарства у власність за рахунок земель сільськогосподарського  призначення та житлової і громадської забудови на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

30. Рішення сесісї Степанівської селищної ради №30-26 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України для індивідуального садівництва у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності (під господарськими будівлями і дворами) на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

31. Рішення сесісї Степанівської селищної ради №31-26 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення, розташованої на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області .

32Рішення сесісї Степанівської селищної ради №32-26 Про надання дозволу гр. України на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, орієнтовною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

33. Рішення сесісї Степанівської селищної ради №33-26 Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки Степанівської селищної ради загальною площею 0,1000 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (кадастровий номер 5924755800:02:003:1040) за рахунок земель громадської забудови на території Степанівської селищної ради в смт. Степанівка, вул. Центральна, Сумського району, Сумської області.

34. Рішення сесісї Степанівської селищної ради №34-26 Про надання ТОВ «Райз Північ» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відноалення) меж земельної ділянки в на турі (на місцевості) під польовими дорогами площею 48,4739 га, для внесення відомостей до Державного земельного кадастру.

35. Рішення сесісї Степанівської селищної ради №35-26 Про надання в оренду ТОВ «Хлібодар». земельної ділянки (під господарськими будівлями і дворами), загальною площею 16,7774 га, із земель сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на 15 років з встановленою процентною ставкою 12 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки.

36. Рішення сесісї Степанівської селищної ради №36-26 Про надання дозволу виконавчому комітету Степанівської селищної ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, загальною площею 27.896 га (кадастровим номером 5924755800:03:001:0259) за адресою: на території Степанівської селищної ради, Сумського району Сумської області.

37. Рішення сесісї Степанівської селищної ради №37-26 Про надання дозволу учаснику АТО гр. Степаненко Віталію Володимировичу на розробку проекту із землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2,0000 га, для ведення особистого селянського господарства, із земель сільськогосподарського призначення (запас), що знаходиться на території Степанівської селищної ради Сумського району, Сумської області.

38. Рішення сесісї Степанівської селищної ради №38-26 Про надання дозволу громадянам України на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства,  на території Степанівської селищної ради.

39. Рішення сесісї Степанівської селищної ради №39-26 Про надання дозволу ТОВ АФ «Владана» на розробку технічної документації із землеустрою, щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості орієнтовною площею 3,8272 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (господарський двір), що розташована на території Степанівської селищної ради смт Степанівка вул. Ломоносова 2, Сумського району, Сумської області.

40. Рішення сесісї Степанівської селищної ради №40-26 Про погодження ТОВ «Будсвіт – Україна» технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств, що розташована  на території Степанівської селищної ради  смт Степанівка, вул. Будівельна 1, Сумського району, Сумської області.

41. Рішення сесісї Степанівської селищної ради №41-26 Про надання дозволу Виконавчому комітету Степанівської селищної ради на проведення  експертної грошової оцінки земельної ділянки,  під нерухомим майном, загальною площею  0,1000 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, що розташована на території Степанівської селищної ради смт Степанівка, вул. Центральна 47, Сумського району, Сумської області.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь