A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Офіційний сайт Степанівської об’єднаної територіальної громади
Сумська область, Сумський район

26 сесія 7 скликання від 21.12.2019 року

27. Рішення сесісї Степанівської селищної ради №27-26 Про визначення  переліку об’єктів та видів безоплатних суспільно корисних, громадських робіт  на яких відбуватимуть кримінальне покарання та адміністративне стягнення  у вигляді безоплатних суспільно  корисних громадських робіт засуджені та адмінпокарані на території Степанівської селищної рад у 2020 році.

28. Рішення сесісї Степанівської селищної ради №28-26 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Волошину Андрію Володимировичу у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, розташованої за межами населених пунктів на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

29. Рішення сесісї Степанівської селищної ради №29-26 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд та для  ведення особистого селянського господарства у власність за рахунок земель сільськогосподарського  призначення та житлової і громадської забудови на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

30. Рішення сесісї Степанівської селищної ради №30-26 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України для індивідуального садівництва у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності (під господарськими будівлями і дворами) на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

31. Рішення сесісї Степанівської селищної ради №31-26 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення, розташованої на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області .

32Рішення сесісї Степанівської селищної ради №32-26 Про надання дозволу гр. України на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, орієнтовною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

33. Рішення сесісї Степанівської селищної ради №33-26 Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки Степанівської селищної ради загальною площею 0,1000 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (кадастровий номер 5924755800:02:003:1040) за рахунок земель громадської забудови на території Степанівської селищної ради в смт. Степанівка, вул. Центральна, Сумського району, Сумської області.

34. Рішення сесісї Степанівської селищної ради №34-26 Про надання ТОВ «Райз Північ» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відноалення) меж земельної ділянки в на турі (на місцевості) під польовими дорогами площею 48,4739 га, для внесення відомостей до Державного земельного кадастру.

35. Рішення сесісї Степанівської селищної ради №35-26 Про надання в оренду ТОВ «Хлібодар». земельної ділянки (під господарськими будівлями і дворами), загальною площею 16,7774 га, із земель сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на 15 років з встановленою процентною ставкою 12 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки.

36. Рішення сесісї Степанівської селищної ради №36-26 Про надання дозволу виконавчому комітету Степанівської селищної ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, загальною площею 27.896 га (кадастровим номером 5924755800:03:001:0259) за адресою: на території Степанівської селищної ради, Сумського району Сумської області.

37. Рішення сесісї Степанівської селищної ради №37-26 Про надання дозволу учаснику АТО гр. Степаненко Віталію Володимировичу на розробку проекту із землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2,0000 га, для ведення особистого селянського господарства, із земель сільськогосподарського призначення (запас), що знаходиться на території Степанівської селищної ради Сумського району, Сумської області.

38. Рішення сесісї Степанівської селищної ради №38-26 Про надання дозволу громадянам України на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства,  на території Степанівської селищної ради.

39. Рішення сесісї Степанівської селищної ради №39-26 Про надання дозволу ТОВ АФ «Владана» на розробку технічної документації із землеустрою, щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості орієнтовною площею 3,8272 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (господарський двір), що розташована на території Степанівської селищної ради смт Степанівка вул. Ломоносова 2, Сумського району, Сумської області.

40. Рішення сесісї Степанівської селищної ради №40-26 Про погодження ТОВ «Будсвіт – Україна» технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств, що розташована  на території Степанівської селищної ради  смт Степанівка, вул. Будівельна 1, Сумського району, Сумської області.

41. Рішення сесісї Степанівської селищної ради №41-26 Про надання дозволу Виконавчому комітету Степанівської селищної ради на проведення  експертної грошової оцінки земельної ділянки,  під нерухомим майном, загальною площею  0,1000 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, що розташована на території Степанівської селищної ради смт Степанівка, вул. Центральна 47, Сумського району, Сумської області.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь