Офіційний сайт Степанівської селищної територіальної громади
Сумська область, Сумський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

23 сесія 7 скликання від 11.10.2019 року

1.  Рішення сесії Степанівської селищної ради №1-23 Про  внесення змін до рішення Степанівської селищної ради від 14.12.2018 року «Про бюджет Степанівської селищної об’єднаної  територіальної громади на 2019 рік».

2. Рішення сесії Степанівської селищної ради №2-23 Про затвердження Регламенту роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Степанівської селищної ради

3. Рішення сесії Степанівської селищної ради №3-23 Про внесення змін до рішення 3 сесії 7 скликання  від 22.12.2017 року   «Про  затвердження програми соціально-економічного розвитку території  Степанівської селищної ради Сумського району на 2018-2020 роки». 

4. Рішення сесії Степанівської селищної ради №4-23 Про  внесення змін до екологічної програми Степанівської селищної ради на 2017-2020 роки.

5. Рішення сесії Степанівської селищної ради №5-23 Про внесення змін до рішення 14 сесії 7 скликання від 14.12.2018 року «Про Програму благоустрою території населених пунктів селищної ради  на 2019  рік.

6. Рішення сесії Степанівської селищної ради №6-23 Про затвердження «Програми підтримки об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ)  на 2019-2020 роки».

7. Рішення сесії Степанівської селищної ради №7-23 Про заходи щодо дотримання Степанівською селищною радою та її виконавчими органами вимог законодавства в частині здійснення  делегованих повноважень органів виконавчої влади  у сфері охорони навколишнього природного середовища.

8. Рішення сесії Степанівської селищної ради №8-23 Про внесення змін до рішення шістнадцятої сесії  від 23.01.2019 року   «Про затвердження Програми  забезпечення окремих категорій громадян   Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області на 2019 рік пільговим проїздом» 

9. Рішення сесії Степанівської селищної ради №9-23 Про внесення змін до рішення чотирнадцятої сесії  від 14.12.2018 року   про затвердження програми  соціального захисту населення  Степанівської селищної ради  на 2019 рік 

10. Рішення сесії Степанівської селищної ради №10-23 Про внесення змін до Програми розвитку освіти Степанівської селищної ради  на 2018-2021 рік.

 

11. Рішення сесії Степанівської селищної ради №11-23 Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку культури й мистецтва Степанівської селищної ради  на 2019 рік.

12. Рішення сесії Степанівської селищної ради №12-23 Про внесення змін до селищної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2018-2020 роки.

13. Рішення сесії Степанівської селищної ради №13-23 Про затвердження Порядку відбору осіб на навчання за кошти, передбачені в обласному бюджеті для навчання працездатного населення сільської місцевості.

 

14. Рішення сесії Степанівської селищної ради №14-23 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд та для  ведення особистого селянського господарства у власність за рахунок земель сільськогосподарського  призначення та житлової і громадської забудови на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

15. Рішення сесії Степанівської селищної ради №15-23 Про уточнення площі земельної ділянки, наданої у власність гр. Ігнатуші Валерію Миколайовичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з 0,1000 га на 0,1200 га, за адресою : смт.Степанівка, вул. Аграрна, 16  на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

16. Рішення сесії Степанівської селищної ради №16-23 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення, розташованої на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області .

17. Рішення сесії Степанівської селищної ради №17-23 Про затвердження технічної документації з землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва і обслуговування житлового будинку ,господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

18. Рішення сесії Степанівської селищної ради №18-23 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для іншої житлової забудови, розташованих за адресою: смт. Степанівка, вул. Центральна на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

19. Рішення сесії Степанівської селищної ради №19-23 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Коревіну Ігорю Олександровичу та передачі в оренду на 15 років з встановленою процентною ставкою 5 % від нормативно грошової оцінки землі для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій за рахунок земель комунальної власності, розташованої за адресою: селище Степанівка, вул.Центральна,47 на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

20. Рішення сесії Степанівської селищної ради №20-23 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Денесюк Ірині Василівні та передачі в оренду на 15 років з встановленою процентною ставкою 5 % від нормативно грошової оцінки землі для  розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної машинобудівної та іншої промисловості за рахунок земель комунальної власності, розташованої за адресою: селище Степанівка, вул.Центральна,47 на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

21. Рішення сесії Степанівської селищної ради №21-23 Про передачу в оренду земельної ділянки загальною площею 1,1936 га, для  розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної машинобудівної та іншої промисловості, терміном на 15 років з  встановленою процентною ставкою 3 % від нормативно грошової оцінки землі, що розташована на території Степанівської селищної ради смт Степанівка вул. Робітнича 2.

22. Рішення сесії Степанівської селищної ради №22-23 Про надання дозволу гр. України ліквідаторам ЧАЕС на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, загальною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

23. Рішення сесії Степанівської селищної ради №23-23 Про надання гр. Бєспаловой Любові Миколаївні дозвілу  на розробку проекту із землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у приватну власність, для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею- 0,1500 га із земель сільськогосподарського призначення, що знаходиться на території Степанівської селищної ради, Сумського району, Сумської області в с. Новомихайлівка.

24. Рішення сесії Степанівської селищної ради №24-23  Про надання дозволу гр. Нежинцевій Ніні Семенівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), орієнтовною площею – 0,2000 га, з них : для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд -0,1000 га, та для ведення особистого селянського господарства -0,1000 га за рахунок земель сільськогосподарського призначення та громадської та житлової забудови, що знаходиться на території Степанівської селищної ради, с. Олександрівка, вул. Шевченко Сумського району, Сумської області.

25. Рішення сесії Степанівської селищної ради №25-23 Про надання дозволу гр. Корнющенко Юрію Федоровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), орієнтовною площею – 0,60 га, з них : для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд -0,05 га, та для ведення особистого селянського господарства -0,5500 га за рахунок земель сільськогосподарського призначення та громадської та житлової забудови, що знаходиться на території Степанівської селищної ради, с. Н. Михайлівка, вул. Вишнева 46, Сумського району, Сумської області.  

26. Рішення сесії Степанівської селищної ради №26-23 Про надання в оренду земельної ділянки (під господарськими будівлями і дворами), загальною площею-1,4776га сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ТОВ «Хлібодар».

27. Рішення сесії Степанівської селищної ради №27-23 Про надання дозволу на передачу в суборенду ТОВ «Будсвіт-Україна» земельної ділянки, загальною площею 4 961м2, яка надана в оренду ТОВ «Райз Північ» згідно договору оренди землі від 03 липня 2014 року та додаткової угоди до нього від 19 лютого 2018 року на строк, який вказано в основному договорі.

28. Рішення сесії Степанівської селищної ради №28-23 Про надання гр. Акопову Владиславу Юрійовичу дозволу  на розробку проекту із землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у приватну власність, для ведення садівництва орієнтовною площею- 0,1200 га із земель сільськогосподарського призначення, що знаходиться на території Степанівської селищної ради, Сумського району, Сумської області смт Степанівка вул. Сонячна.

29. Рішення сесії Степанівської селищної ради №29-23 Про надання дозволу громадянам на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для ведення особистого селянського господарства на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

30. Рішення сесії Степанівської селищної ради №30-23 Про надання дозволу громадянам на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального гаражного будівництва на території Степанівської селищної ради смт. Степанівка Сумського району Сумської області.

31. Рішення сесії Степанівської селищної ради №31-23 Про надання дозволу громадянам на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для ведення особистого селянського господарства на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

32. Рішення сесії Степанівської селищної ради №32-23 Про  надання дозволу гр. Ващенко Валентині Григорівні  на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,02 га, для іншої житлової забудови, що розташована за адресою: смт. Степанівка, вул. Центральна, Сумського району Сумської області.

33. Рішення сесії Степанівської селищної ради №33-23 Про  надання дозволу гр. Сорокі Раїсі Петрівні  на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,03 га, для іншої житлової забудови, що розташована за адресою: смт. Степанівка, вул. Центральна, Сумського району Сумської області.

34. Рішення сесії Степанівської селищної ради №34-23 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення розташованих на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

35. Рішення сесії Степанівської селищної ради №35-23 Про надання дозволу  Виконавчому комітету Степанівської селищної ради на розробку проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок сільськогосподарського призначення (неуспадкованих паїв), що розташовані на території Степанівської селищної ради.

36. Рішення сесії Степанівської селищної ради №36-23 Про надання дозволу  Виконавчому комітету Степанівської селищної ради на розробку технічної документації, із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення.

37. Рішення сесії Степанівської селищної ради №37-23 Про надання дозволу Виконавчому комітету Степанівської селищної ради на проведення  експертної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею – 1,9 га  для  розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної машинобудівної та іншої промисловості, що розташована за адресою смт Степанівка вул, Робітнича.

38. Рішення сесії Степанівської селищної ради №38-23 Про надання дозволу громадянам учасникам АТО на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для ведення особистого селянського господарства на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь