22 сесії 7 скликання від 27.08.2019 року

1. Рішення сесії Степанівської селищної ради №1-22 "Про депутатське звернення"

2. Рішення сесії Степанівської селищної ради №2-22 Про  внесення змін до рішення Степанівської селищної ради від 14.12.2018 року «Про бюджет Степанівської селищної об’єднаної  територіальної громади на 2019 рік».

3. Рішення сесії Степанівської селищної ради №3-22 "Про безоплатну передачу звукотехнічної апаратури зі спільної власності територіальних громад сіл та селищ Сумського району до комунальної власності територіальної громади Степанівської селищної ради".

4. Рішення сесії Степанівської селищної ради №4-22 "Про  внесення змін до екологічної програми Степанівської селищної ради на 2017-2020 роки".

5. Рішення сесії Степанівської селищної ради №5-22 "Про затвердження Концепції розвитку системи надання адміністративних послуг у Степанівській селищній  раді на 2019-2021 роки".

6. Рішення сесії Степанівської селищної ради №6-22 Про затвердження Регламенту роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Степанівської селищної ради

7Рішення сесії Степанівської селищної ради №7-22 "Про відкриття групи продовженого дня в Підліснівській ЗОШ".

8. Рішення сесії Степанівської селищної ради №8-22 "Про передачу міжбюджетного трансферту".

9. Рішення сесії Степанівської селищної ради №9-22 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення розташованих на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області".

10. Рішення сесії Степанівської селищної ради №10-22 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок  громадянам України для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель житлової та громадської забудови у власність на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області".

11. Рішення сесії Степанівської селищної ради №11-22 "Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність  для ведення індивідуального гаражного будівництва, що розташовані на  території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області".

12. Рішення сесії Степанівської селищної ради №12-22 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Будко Анатолія Івановича, наданих для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства за адресою: селище Степанівка, вул.Л.Українки,18 Сумського району Сумської області".

13. Рішення сесії Степанівської селищної ради №13-22 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Сумської районної державної лікарні ветеринарної медицини 03.03 для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги за адресою: Степанівка, вул.Степанівська,184 Сумського району, Сумської області".

14. Рішення сесії Степанівської селищної ради №14-22 "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею- 10,1536 га земель водного фонду державної власності для передачі в оренду для рибогосподарських потреб, розташованої за межами населених пунктів на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області".

15. Рішення сесії Степанівської селищної ради №15-22 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Карповій Лесі Олексіївні у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності3, розташованої на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області".