Офіційний сайт Степанівської селищної територіальної громади
Сумська область, Сумський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

21 сесії 7 скликання від 18.07.2019 року

1Рішення сесії Степанівської селищної ради №1-21 Про  внесення змін до рішення Степанівської селищної ради від 14.12.2018 року «Про бюджет Степанівської селищної об’єднаної  територіальної громади на 2019 рік».

2. Рішення сесії Степанівської селищної ради №2-21 Про внесення змін до рішення 3 сесії 7 скликання  від 22.12.2017 року   «Про  затвердження програми соціально-економічного розвитку території  Степанівської селищної ради Сумського району на 2018- 2020 роки». 

3. Рішення сесії Степанівської селищної ради №3-21 Про виконання за І півріччя 2019 року заходів по «Програмі благоустрою територій населених пунктів селищної ради на 2019 рік»

4. Рішення сесії Степанівської селищної ради №4-21 Про внесення змін до рішення 14 сесії 7 скликання від 14.12.2018 року «Про Програму благоустрою території населених пунктів селищної ради  на 2019  рік.

5. Рішення сесії Степанівської селищної ради №5-21 Про виконання заходів за І півріччя 2019 року по «Прогромі фінансової підтримки  та розвитку комунального некомерційного підприємства Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини  смт. Степанівка» Сумського району Сумської області на 2018-2020 роки»

6. Рішення сесії Степанівської селищної ради №6-21 Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт системи електро та теплопостачання внутрішніх приміщень будинку побуту під центр надання адміністративних послуг по вул. Центральній, 5, в смт. Степанівка,Сумського району Сумської області (коригування)»

7. Рішення сесії Степанівської селищної ради №7-21 Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт внутрішніх приміщень другого поверху будинку побуту під адміністративне приміщення селищної ради по вул. Центральній, 5 в смт. Степанівка, Сумського району Сумської області (коригування)»

8. Рішення сесії Степанівської селищної ради №8-21 Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт внутрішніх приміщень першого поверху будинку побуту під центр надання адміністративних послуг по вул. Центральна, 5 в смт. Степанівка,Сумського району, Сумської області (коригування)»

9. Рішення сесії Степанівської селищної ради №9-21 Про внесення змін до рішення чотирнадцятої сесії  від 14.12.2018 року   про затвердження програми  соціального захисту населення  Степанівської селищної ради  на 2019 рік 

10. Рішення сесії Степанівської селищної ради №10-21 Про  внесення змін  до рішення першої сесії 7 скликання І пленарного засідання від 10.11.2017 року  «Про затвердження структури та штатної чисельності апарату та виконавчих органів Степанівської селищної ради»

 

11. Рішення сесії Степанівської селищної ради №11-21 Про внесення змін до штатних розписів закладів культури.

12.  Рішення сесії Степанівської селищної ради №12-21 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок  громадянам України для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель житлової та громадської забудови у власність на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області".

 

13. Рішення сесії Степанівської селищної ради №13-21  "Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Рябусі Віталію Вячеславовичу за рахунок земель сільськогосподарського призначення розташованої на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області".

14. Рішення сесії Степанівської селищної ради №14-21 Про скасувати рішення 7 сесії 7 скликання від 12.06.2018 року "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення гр. Бузинній Ганні Григорівні на території Степанівської селищної ради смт. Степанівка, вул. 40 років Перемоги, Сумського району Сумської області".

 

15. Рішення сесії Степанівської селищної ради №15-21  "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кулик Сергію Вікторовичу у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (в зв’язку зі зміною цільового призначення) за рахунок земель сільськогосподарського призначення, розташованої за адресою: смт. Степанівка, вул. Сумська, 85.1 на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області".

 

16. Рішення сесії Степанівської селищної ради №16-21  "Про надання дозволу гр. Забарі Ігорю Олександровичу учаснику бойових дій на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, загальною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області".

 

17. Рішення сесії Степанівської селищної ради №17-21  "Про надання дозволу гр. України на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення індивідуального садівництва розташованих на території Степанівської селищної ради смт. Степанівка, вул. Спасьонова Сумського району Сумської області".

 

18. Рішення сесії Степанівської селищної ради №18-21 "Про надання дозволу громадянам України на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Степанівської селищної ради".

19. Рішення сесії Степанівської селищної ради №19-21  "Про надання дозволу громадянам на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального гаражного будівництва на території Степанівської селищної ради смт. Степанівка Сумського району Сумської області".

20. Рішення сесії Степанівської селищної ради №20-21  "Про надання дозволу гр. України на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, орієнтовною площею- 2,00 га для ведення особистого селянського господарства на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області".

21. Рішення сесії Степанівської селищної ради №21-21 "Про надання дозволу гр. України на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області".

22. Рішення сесії Степанівської селищної ради №22-21 "Про надання дозволу громадянам учасникам бойових дій в Афганістані на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого господарства на території Степанівської селищної ради".

23. Рішення сесії Степанівської селищної ради №23-21 "Про надання дозволу гр. України на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва господарських будівель і споруд за рахунок земель для іншої житлової забудови на території Степанівської селищної ради".

24. Рішення сесії Степанівської селищної ради №24-21  "Про надання дозволу виконавчому комітету Степанівської селищної ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, загальною площею 31,395 га  на території Степанівської селищної ради, Сумського району Сумської області".

25. Рішення сесії Степанівської селищної ради №25-21 "Про надання дозволу виконавчому комітету Степанівської селищної ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, загальною площею 24,2610 га  за адресою: на території Степанівської селищної ради, Сумського району Сумської області".

 

26. Рішення сесії Степанівської селищної ради №26-21  "Про надання в оренду СК «ЖБК «Сумський»» земельної ділянки загальною площею 1,1936 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на 10 років, з встановленою процентною ставкою 7 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки, яка розташована на території Степанівської селищної ради, смт. Степанівка вул. Робітнича 2, Сумського району Сумської області".

 

27. Рішення сесії Степанівської селищної ради №27-21 "Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки Степанівської селищної ради загальною площею 0,4000 га, для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства  за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення на території Степанівської селищної ради в смт. Степанівка, вул. Центральна, Сумського району, Сумської області".

28. Рішення сесії Степанівської селищної ради №28-21  "Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки Степанівської селищної ради загальною площею 2,1273  га, для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства  за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення на території Степанівської селищної ради в смт. Степанівка, вул. Центральна, Сумського району, Сумської області".

 

29. Рішення сесії Степанівської селищної ради №29-21 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність".

 

30. Рішення сесії Степанівської селищної ради №30-21 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Глуходіду С.М.".

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь