2 сесія 7 скликання від 12.12.2017 року

1. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження робочого проекту «Реконструкція ДНЗ «Орлятко» по вул. Центральна, 44 смт. Степанівка Сумського району Сумської області» Коригування.

2. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження робочого проекту «Будівництво футбольного поля з штучним покриттям по вул. Степанівська, 57 смт. Степанівка Сумського району Сумської області».

3. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про прийняття до комунальної власності селищної ради майна спільної власності територіальних громад сіл та селищ Сумського району.

4. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження плану діяльності з підготовки регуляторних актів Степанівської селищної ради на 2018.

5. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про план роботи селищної ради на 2018 рік.

6. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про визначення об’єктів та видів безоплатних суспільно-корисних, громадських робіт на яких відбуватимуть кримінальне покарання та адміністративне стягнення у вигляді безоплатних суспільно-корисних, громадських робіт засуджені та адмінпокарані.

7. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про надання субвенції районному бюджету на утримання Сумської ЦРКЛ.

8. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо передачі земельної ділянки в постійне користування.

9. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо передачі земельної ділянки в постійне користування.

10. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Чубур Я.О.

11. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

12. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про зміну розміру процентної ставки орендної плати ФОП Братушка Миколі Васильвичу.

13. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

14. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про скасування рішення Степанівської селищної ради.

15. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

16. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Крикуненко Л.Б. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови.

17. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до рішення Степанівської селищної ради від 22.12.2016 року «Про селищний бюджет на 2017 рік».

18. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до рішення Підліснівської сільської ради від 22.12.2016 року «Про сільський бюджет на 2017 рік».