Офіційний сайт Степанівської селищної територіальної громади
Сумська область, Сумський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

17 сесія 7 скликання від 28.02.2019 року

1. Рішення сесії Степанівської селищної ради №1-17 "Про депутатське звернення".

2. Рішення сесії Степанівської селищної ради №2-17 Про внесення змін до рішення Степанівської селищної ради від 14.12.2018 року "Про селищний бюджет на 2019 рік".

3. Рішення сесії Степанівської селищної ради №3-17 "Про затвердження звіту голови Степанівської селищної ради про проведену роботу за 2018 рік". 

4. Рішення сесії Степанівської селищної ради №4-17 Про внесення змін до рішення першої сесії 7 скликання I пленарного засідання від 10.11.2017 року "Про затвердження структури та штатної чисельності апарату та виконавчих органів Степанівської селищної ради".

5. Рішення сесії Степанівської селищної ради №5-17 Про внесення змін до штатнго розпису ЗДО ясла-садок "Жайворонок".

6. Рішення сесії Степанівської селищної ради №6-17 Про внесення змін до рішення 14 сесії 7 скликання від 14.12.2018 року "Про програму благоустрою території населених пунктів селищної ради на 2019 рік".

7. Рішення сесії Степанівської селищної ради №7-17 "Про внесення змін до рішення чотирнадцятої сесії від 14.12.2018 року про затвердження програми соціального захисту населення Степанівської селищної ради на 2019 рік".

8. Рішення сесії Степанівської селищної ради №8-17 Про внесення змін до рішення 12 сесії 7 скликання від 09.10.2018 року "Про Програму фінансової підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства Степанівської селищної ради "Амбулаторія загальної практики сімейної медецини смт. Степанівка" Сумського району Сумської області на 2018-2020 роки".

9. Рішення сесії Степанівської селищної ради №9-17 Про внесення змін до рішення селищної ради від 27.06.2018 року "Про встановлення туристичного збору на території Степанівської селищної ради".

10. Рішення сесії Степанівської селищної ради №10-17 Про внесення змін до рішення селищної ради від 27.06.2018 року "Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної діяльності на території Степанівської селищної ради".

11. Рішення сесії Степанівської селищної ради №11-17 Про затвердження робочого проекту "Реконструкція футбольного поля та бігових доріжок спортивного комплексу по вул. Степанівській, 57, смт. Степанівка Сумського району Сумської області. Коригування".

12. Рішення сесії Степанівської селищної ради №12-17 Про внесення змін до рішення 3 сесії 7 скликання від 22.12.2017 року "Про затвердження програми соціально-економічного розвитку території Степанівської селищної ради Сумського району на 2018-2020 роки".

13. Рішення сесії Степанівської селищної ради №13-17 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земльних ділянок громадянам України для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність за рахунок земель громадської забудови в селищі Степанівка на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області".

14. Рішення сесії Степанівської селищної ради №14-17 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність за рахунок земель господарської забудови в селищі Степанівка на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області".

15. Рішення сесії Степанівської селищної ради №15-17 "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок цільове призначення яких змінюється".

16. Рішення сесії Степанівської селищної ради №16-17 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється ТОВ "Промгаз" із земель для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови на землі для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій, загальною площею 0,4638 га на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області".

17. Рішення сесії Степанівської селищної ради №17-17 "Про погодження проекту щодо зміни меж населеного пункту смт. Степанівка Сумського району Сумської області".

18. Рішення сесії Степанівської селищної ради №18-17 "Про надання дозволу громадянам учасникам бойових дій в Афганістані на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області".

19. Рішення сесії Степанівської селищної ради №19-17 "Про  надання дозволу гр. України учасника АТО на розробку із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, загальною площею 2,00 га для ведення особистого селянського господарства на території степанівської селищної ради Сумського району Сумської області". 

20. Рішення сесії Степанівської селищної ради №20-17 "Про надання дозволу громадянам України на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства, на території Степанівської селищної ради".

21. Рішення сесії Степанівської селищної ради №21-17 "Про зміну цільового призначення земельної ділянки та дозвіл на розробку проекту із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Сироті В.О."

22. Рішення сесії Степанівської селищної ради №22-17 "Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва гр. Логвиненко В.С.".

23. Рішення сесії Степанівської селищної ради №23-17 "Про надання дозволу громадянам України на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області".

24. Рішення сесії Степанівської селищної ради №24-17 "Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки Степанівської селищної ради загальною площею 0,3000 га, для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства на території Степанівської селищної ради смт. Степанівка, провулок Промисловий."

25. Рішення сесії Степанівської селищної ради №25-17 "Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кузьменко М.І."

26. Рішення сесії Степанівської селищної ради №26-17 "Прозатвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Литовченко П.С. для ведення особистого селянського господарства у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення".

27. Рішення сесії Степанівської селищної ради №27-17 "Про делегування представника Степанівської селищної ради до госпітальної ради Сумського госпітального округу".

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь