Офіційний сайт Степанівської селищної територіальної громади
Сумська область, Сумський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

14 сесія 7 скликання від 14.12.2018 року

1. Рішення сесії Степанівської селищної ради №1-14 "Про внесення змін до бюджету Степанівської селищної ради на 2018 рік".

 

2. Рішення сесії Степанівської селищної ради №2-14 "Про бюджет Степанівської селищної ради на 2019 рік".

 

3. Рішення сесії Степанівської селищної ради №3-14 "Про оплату праці Степанівського селищного голови на 2019 рік".

 

4. Рішення сесії Степанівської селищної ради №4-14 "Про внесення змін до програми соціально-економічного розвитку Степанівської селищної ради на 2018-2020 роки".

 

5. Рішення сесії Степанівської селищної ради №5-14 "Про затвердження Положення про цільовий фонд на 2019 рік".

 

6. Рішення сесії Степанівської селищної ради №6-14 "Про Громадський бюджет у Степанівській селищній раді".

 

7. Рішення сесії Степанівської селищної ради №7-14 "Про затвердження програми соціального захисту населення Степанівської селищної ради на 2019 рік".

 

8. Рішення сесії Степанівської селищної ради №8-14 "Про затвердження Програми проведення основних культурно мистецьких заходів на 2019 рік".

 

9. Рішення сесії Степанівської селищної ради №9-14 "Про Програму благоустрою території населених пунктів селищної ради на 2019 рік".

 

10. Рішення сесії Степанівської селищної ради №10-14 "Про затвердження плану роботи Степанівської селищної ради на 2019 рік".

 

11. Рішення сесії Степанівської селищної ради №11-14 "Про затвердження плану діяльності з підготовки регуляторних актів Степанівської селищної ради на 2019 рік".

 

12. Рішення сесії Степанівської селищної ради №12-14 "Про прийняття у комунальну власність Степанівської селищної ради квартири № 16 в житловому будинку за адресою : смт. Степанівка, вул. Центральна, 31".

 

13. Рішення сесії Степанівської селищної ради №13-14 Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт внутрішніх приміщень першого поверху будинку побуту під центр надання адміністративних послуг по вул. Центральній, 5 в смт. Степанівка, Сумського району, Сумської області»

 

14. Рішення сесії Степанівської селищної ради №14-14 "Про внесення змін до рішення сесій".

 

15. Рішення сесії Степанівської селищної ради №15-14 "Про встановлення вартості харчування дітей дошкільних навчальних закладів Степанівської селищної ради на 2019 рік".

 

16. Рішення сесії Степанівської селищної ради №16-14 "Про організацію харчування учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти Степанівської селищної ради у 2019 році".

 

17. Рішення сесії Степанівської селищної ради №17-14 "Про внесення змін до селищної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2018-2020 роки".

 

18. Рішення сесії Степанівської селищної ради №18-14 Про надання дозволу на списання основних засобів по КНП ССР «АЗПСМ смт. Степанівка сумського району Сумської області»

 

19. Рішення сесії Степанівської селищної ради №19-14 "Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення індивідуального гаражного будівництва, що розташовані на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області".

 

20. Рішення сесії Степанівської селищної ради №20-14 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області".     

 

21. Рішення сесії Степанівської селищної ради №21-14 "Про затвердження технічної документації з землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області".

 

22. Рішення сесії Степанівської селищної ради №22-14 Про продовження терміну дії рішення 11 сесії 6 скликання Степанівської селищної ради від 18листопада 2011 року «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів що посвідчують право власності на земельну ділянку гр. Борщовій Ю.М. ».

 

23. Рішення сесії Степанівської селищної ради №23-14 "Про надання дозволу громадянам учасникам АТО на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого господарства на території Степанівської селищної ради".

 

24. Рішення сесії Степанівської селищної ради №24-14 "Про надання дозволу громадянам учасникам бойових дій в Афганістані на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого господарства на території Степанівськоїселищної ради".

 

25. Рішення сесії Степанівської селищної ради №25-14 "Про надання дозволу громадянам України, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства на території Степанівської селищної ради".       

 

26. Рішення сесії Степанівської селищної ради №26-14 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Степанівській селищній раді Сумського району Сумської області для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування (будинок культури) за рахунок земель житлової та громадської забудови, що знаходиться за адресою: селище Степанівка, вул. Центральна, 3 на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області".

 

27. Рішення сесії Степанівської селищної ради №27-14 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Степанівській селищній раді Сумського району Сумської області для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування (будинок побуту) за рахунок земель житлової та громадської забудови, що знаходиться за адресою: селище Степанівка, вул. Центральна, 5 на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області".

 

28. Рішення сесії Степанівської селищної ради №28-14 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Степанівській селищній раді Сумського району Сумської області для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування(артезіанська свердловина) за рахунок земель житлової та громадської забудови, що знаходиться за адресою: селище Степанівка, вул. Центральна на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області".

 

29. Рішення сесії Степанівської селищної ради №29-14 "Про надання дозволу громадянам на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення на на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області".

 

30. Рішення сесії Степанівської селищної ради №30-14 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою TOB “Т.В. Інвест”, щодо відведення земельної ділянки в оренду шляхом проведення аукціону для розташування автотранспорту, що знаходиться за адресою: смт.Степанівка, вул. Центральна, Сумського району, Сумської області на території Степанівської селищної ради".

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь