13 сесія 7 скликання від 15.11.2018 року

1.  Рішення сесії Степанівської селищної ради №1-13 "Про стан виконання селищного бюджету за 9 місяців 2018 року"

2. Рішення сесії Степанівської селищної ради №2-13 "Про внесення змін до селищного бюджету Степанівської селищної ради на 2018 рік".

3. Рішення сесії Степанівської селищної ради №3-13 "Провнесення змін до рішення третьої сесії від 22.12.2017 року про затвердження програми соціального захисту населення Степанівської селищної ради на 2018 рік".

4. Рішення сесії Степанівської селищної ради №4-13 "Про хід виконання програми соціально- економічного розвитку Степанівської селищної ради на 2018- 2020 роки за 9 місяців 2018 року".

5. Рішення сесії Степанівської селищної ради №5-13 "Про внесення змін до програми соціально- економічного розвитку Степанівської селищної ради на 2018- 2020 роки".

6. Рішення сесії Степанівської селищної ради №6-13 Про затвердження робочого проекту та експертного звіту по проекту «Капітальний ремонт покрівлі Степанівської ЗОНІ І-ІІІ ступенів №1, вул. Центральна,         70,    смт.   Степанівка Сумського району Сумської області (коригування)»

7. Рішення сесії Степанівської селищної ради №7-13 Про вступ до асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об'єднаних територіальних громад України».

8. Рішення сесії Степанівської селищної ради №8-13 "Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельних ^ ділянок у власність для ведення індивідуального гаражного будівництва, що розташовані на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області".

9. Рішення сесії Степанівської селищної ради №9-13 "Про надання дозволу гр. Сорокіній Наталії Вікторівні на розробку проекту із землеустрою, щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,01 га, для ведення індивідуального гаражного будівництва, на території Степанівської селищної ради, смт. Степанівка вул. Центральна".

10. Рішення сесії Степанівської селищної ради №10-13 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області для будівництва та обслуговування інших будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування, розташованої за адресою: с. Червоний Кут, вул. Супруна, 65 на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області".

11. Рішення сесії Степанівської селищної ради №11-13 "Про затвердження технічної документації з землеустрою щодо встановлення V (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель іспоруд та для ведення особистого селянського господарства на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області".

12. Рішення сесії Степанівської селищної ради №12-13 "Про надання дозволу громадянам України, на розробку технічноїдокументації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельноїділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житловогобудинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства на території Степанівської селищної ради".

13. Рішення сесії Степанівської селищної ради №13-13 "Про надання дозволу громадянам на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення на території Степанівської Селищної ради Сумського району Сумської області".

14. Рішення сесії Степанівської селищної ради №14-13 "Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки Степанівської селищної ради загальною площею 5,4067 га, для ведення особистого селянського господарства, на території Степанівської селищної ради".

15. Рішення сесії Степанівської селищної ради №15-13 "Про затвердження проекту із землеустрою, щодо відведення земельної ділянки загальною площею 1,9000 га у користування на умовах оренди, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в смт. Степанівка вул. Робітнича".

16. Рішення сесії Степанівської селищної ради №16-13 "Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки Степанівської селищної ради загальною площею 1,9000 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних І допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Степанівської селищної ради смт. Степанівка вул. Робітнича".

17. Рішення сесії Степанівської селищної ради №17-13 "Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації «Детальний план частини території смт. Степанівка для розміщення Інфраструктури сільськогосподарського підприємства ТОВ «Молдвіна-Україна» загальною площею 1,5408 га, на території Степанівської селищної ради, вул. Центральна, 53Б".

18. Рішення сесії Степанівської селищної ради №18-13 "Про затвердження звіту «Про експертну грошову оцінку земельної ділянки» розроблену ТОВ «Альянс - 2000» та надання дозволу МПФ «ДДЦ» на викуп земельної ділянки під нерухомим майном, за адресою: смт. Степанівка вул. Робітнича 2, Сумського району, Сумської області".

19. Рішення сесії Степанівської селищної ради №19-13 "Про надання дозволу громадянам учасникам АТО на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого господарства на території Степанівської селищної ради".