Офіційний сайт Степанівської селищної територіальної громади
Сумська область, Сумський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

12 сесія 8 скликання

І пленарне засідання від 09.09.2021

П Р О Т О К О Л

1. Про виконання бюджету селищної територіальної громади за І півріччя 2021 року.

2. Про стан виконання Програми соціально-економічного розвитку території  Степанівської селищної ради Сумського району на 2021 рік  за І півріччя 2021 року.

3. Про стан виконання Програми фінансової підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини смт. Степанівка»  Сумського району Сумської області на 2021 роки за І півріччя 2021 року.

4. Про стан виконання Програми забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий та нецукровий діабет жителів Степанівської селищної ради на 2021 рік за І півріччя 2021 рік.

5. Про стан виконання «Програму благоустрою територій населених пунктів селищної ради на 2021 рік» за І півріччя 2021 року.

6. Про виконання «Програми забезпечення окремих категорій громадян Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області на 2021 рік пільговим проїздом» за І півріччя 2021 року.

7. Про виконання Програми соціального захисту населення Степанівської селищної ради на 2021 рік за І півріччя 2021 року.

8. Про виконання Програми надання допомоги дітям з рідкісними (орфанними ) хворобами, які проживають на території Степанівської об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2021 року.

9. Про виконання Програми надання допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території Степанівської об’єднаної територіальної громади та отримують програмний гемодіаліз, за І півріччя 2021 року.

10. Про виконання Програми «Обдарована молодь» на 2018-2021 роки за І півріччя 2021 року.

11Про внесення змін до рішення першої сесії восьмого скликання Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області від 23.12.2020 року «Про бюджет Степанівської селищної територіальної громади на 2021 рік» .

 

ІІ пленарне засідання від 14.09.2021

П Р О Т О К О Л

17. Про внесення змін до першої сесії восьмого скликання від 23.12.2020 року до Програми соціально-економічного розвитку території Степанівської селищної ради Сумського району на 2021 рік.

18. Про внесення змін першої сесії восьмого скликання від 23.12.2020 року до Програми фінансової підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини смт. Степанівка» Сумського району Сумської області на 2021 рік.

19. Внесення зміни до першої сесії восьмого скликання від 23.12.2020 року до Програми забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий та нецукровий діабет жителів Степанівської селищної ради на 2021 рік.

20. Внесення змін до першої сесії восьмого скликання від 23.12.2020 року до «Програми благоустрою територій населених пунктів селищної ради на 2021 рік».

21. Про внесення змін до рішення 1 сесії 8 скликання від 23.12.2020 «Про затвердження Програми забезпечення окремих категорій громадян Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області на 2021 рік пільговим проїздом».

22. Про внесення змін до програми охорони навколишнього природного середовища на території Степанівської селищної ради на 2021 рік.

23. Про безоплатну передачу майна з балансу селищної ради на баланс КУ «ЦНСП» Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

24.Про  безоплатну передачу майна з балансу селищної ради  на баланс  УОКМС  Степанівської селищної ради  Сумського району, Сумської області.

25. Про  безоплатну передачу майна з балансу селищної ради  на баланс  КНП ССР «АЗПСМ  смт. Степанівка» за адресою: вул. Промислова, смт. Степанівка, Сумський район, Сумська область.

26. Про внесення змін до рішення першої сесії восьмого скликання Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області від 23.12.2020 «Про затвердження програми соціального захисту населення  Степанівської селищної ради на 2021 рік».

27. Про внесення змін до Програми  надання допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території  Степанівської об’єднаної територіальної громади та отримують програмний гемодіаліз,    на 2021  рік.

28. Про прийняття на баланс основних засобів в майно КУ «ЦНСП» Степанівської селищної ради.

29. Про внесення змін до Програми розвитку освіти Степанівської селищної ради на 2018-2021 роки на 2021 рік.

32. Про відкриття додаткової групи в Степанівському закладі дошкільної освіти (ясла-садок) «Орлятко» Степанівської  селищної ради та введення нових штатних одиниць.

33. Про коригування проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт покрівлі Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, вул. Центральна 70, смт. Степанівка Сумського району Сумської області».

34. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки АТ «Сумиобленерго», орієнтовною площею 0,0010 га.

35. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки АТ «Сумиобленерго», орієнтовною площею 0,0028 га.

36. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки АТ «Сумиобленерго», загальною орієнтовною площею 0,0711 га.

37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки при зміні її цільового призначення та надання в оренду АТ «Сумиобленерго».

38. Про затвердження переліку земельних ділянок комунальної власності, право оренди яких виставляється на земельні торги, клопотання Баранець С.І.

40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яку передбачається надати в оренду шляхом проведення аукціону, площею 0,1300 га.

41. Про надання дозволу виконавчому комітету Степанівської селищної ради на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для створення паркової зони по вул. Шевченка в с. Косівщина.

42. Про проведення   експертної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться на умовах оренди ФОП Серпенінова В.М.

44. Про втрату чинності рішення Степанівської селищної ради від 03.06.2021 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки».

45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її в оренду ТОВ «Хлібодар».

46. Про внесення змін до договорів оренди землі ТОВ «Хлібодар».

47. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки управлінню освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

48. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під розташованим Косівщинським водосховищем.

51. Про надання дозволу учаснику АТО Граніну О.Д. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

52. Про надання дозволу учаснику АТО Ільяшенку О.В. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

53. Про надання дозволу учаснику АТО Кибенко А.С. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

57. Про відмову учаснику АТО Омеляненку В.П. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

58. Про відмову учаснику АТО Павловському О.В. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

59. Про відмову учаснику АТО Руденку Д.О. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

61. Про відмову учаснику АТО Сурженку М.А. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

65. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Литвиненку В.В.

66. Про надання дозволу виконавчому комітету Степанівської селищної ради на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для створення паркової зони по вул. Степанівська та вул. Центральна в смт. Степанівка.

67. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу її у власність Степаненку О.М.

68. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Філоненку І.В.

69. Про  припинення договору оренди комунального майна гідроспоруди (земляні    плотини)   на   території Степанівської селищної      ради

144. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Новаку Д.Ю.

 

ІІІ пленарне засідання від 21.09.2021

П Р О Т О К О Л

30. Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку культури й мистецтва Степанівської селищної ради  на 2021 рік.

70. Про затвердження  Тимчасового порядку видалення дерев, кущів та інших  зелених  насаджень  за межами  населених пунктів на території Степанівської селищної ради.

71. Про  затвердження   переліку  земельних ділянок   комунальної  власності,   право оренди яких виставляється на земельні торги.

72. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, право оренди якої виставляється на земельні торги (аукціон), орієнтовною площею 0,2300 га.

73. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, право оренди якої виставляється на земельні торги (аукціон), орієнтовною площею 1,0000 га.

74. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, право оренди якої виставляється на земельні торги (аукціон), орієнтовною площею 5,6400 га.

77. Про відмову Власенкову О.М. у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для особистого селянського господарства.

79. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Гуйві О.О.

80. Про відмову Калюжному Д.М. у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

81. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів Карпенку С.І.

82. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Карпенку С.І.

83. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Лебідь Т.В.

84. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Мірошніченко І.В.

85. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів Морозюку В.М.

86. Про відмову Мосіну Ю.О. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

87. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Нітченку І.І.

88. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Овсієнко Д.Ю.

89. Про відмову Орел А.О. у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для особистого селянського господарства.

90. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Орленку Є.О.

91. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Остапенко Л.П.

92. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Пістуну В.М.

93. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Пилипенку С.М.

96. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Прихожай І.Ф.

97. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Пушило Т.М.

98. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Роженюк Н.Ф.

99. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Рудоменко В.В.

100. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу Солов’ю О.В.

102. Про відмову Твердій Ю.О. у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

103. Про відмову Твердому О.С. у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

104. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Тимохіну Д.О.

105. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Усику В.В.

106. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки кадастровий номер 5924755800:07:003:0288 Усик В.Г.

107. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Устименку В.М.

108. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Хроленку М.О.

109. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Шевченку В.І.

110. Про втрату чинності рішення Підліснівської сільської ради Сумського району Сумської області 3 сесії 5 скликання від 14.07.2006

111. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Шереметі Н.В.

112. Про відмову Івашині Н.М. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

113. Про  затвердження   переліку  земельних ділянок   комунальної  власності,   право оренди яких виставляється на земельні торги, орієнтовною площею 0,0500 га.

114. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Борщову О.О.

115. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Бугаєнку О.М.

116. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Волковій О.В.

119. Про відмову Гоцькому Є.Ю. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

120. Про створення громадського пасовища, загальною орієнтовною площею 5,5500 га.

123. Про відмову Калітаєву М.В. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

124. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів Калюжній Н.М.

126. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Касьяну М.А.

127. Про відмову Клименку О.О. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

128. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд Клименко О.М.

129. Про відмову Кобюк Н.М. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

131. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Крамар О.В.

133. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Кузьменку І.С.

135. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки при зміни її цільового призначення для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Кулик Т.І.

136. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Лазебній Л.Л.

139. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Лободі Р.О.

142. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Мацак О.М.

145. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Орел Є.В.

146. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Павленко Н.М.

148. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів Петто М.А.

149. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Погорєлову В.О.

150. Про відмову учаснику АТО Притулі Р.С. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

151. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Руденку Д.С.

152. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва Руденко О.М.

153. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Руднєвській В.О.

154. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Смоляр В.В.

155. Про відмову Старостенко М.Д. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.

156. Про відмову Стефіні С.В. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

157. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Тертишній К.І.

158. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки ТОВ «Хлібодар».

159. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів Фаткуліній Л.І.

160. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Федоришиній Н.В.

161. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд Хаж Абдулвахабу. 

162. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Чернишову В.А.

163. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Черняковій Г.С.

164. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Шейчині А.М.

165. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Штепі Є.В.

166. Про відмову Юхно О.М. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

167. Про відмову учаснику АТО Яценку О.М. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

168. Про внесення змін до рішення Степанівської селищної ради від 03.06.2021 «Про  надання дозволу  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)»  щодо польової дороги с. Кононенкове – с. Косівщина.

169. Про внесення змін до рішення Степанівської селищної ради від 03.06.2021 «Про  надання дозволу  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)»  щодо польової дороги с. Солідарне – с. Новомихайлівка

170. Про внесення змін до рішення Степанівської селищної ради від 03.06.2021 «Про  надання дозволу  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)»  щодо польової дороги смт. Степанівка – с. Закумське.

172. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Кривцю С.М.

173. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Белібі І.Г.

174. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва Кондрусику Д.О.

176. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Нежевело І.І.

177. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів Овсієнко Д.Ю.

178. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Пацак Н.О.

179. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Петто Т.А.

180. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну частку (пай) Полегкій Л.О.

181. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів Стеценко О.О.

182. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки Шевелєву І.О.

184. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Саоновій А.І.

185. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки при зміни її цільового призначення для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Закутайлу М.Д.

186. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Щебетенку Н.Є.

187. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Крамар О.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність за рахунок земель  житлової  та ромадської забудови.

188.Про продаж земельної ділянки ТОВ "Техмас"

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь