12 сесія 8 скликання

І пленарне засідання від 09.09.2021

П Р О Т О К О Л

1. Про виконання бюджету селищної територіальної громади за І півріччя 2021 року.

2. Про стан виконання Програми соціально-економічного розвитку території  Степанівської селищної ради Сумського району на 2021 рік  за І півріччя 2021 року.

3. Про стан виконання Програми фінансової підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини смт. Степанівка»  Сумського району Сумської області на 2021 роки за І півріччя 2021 року.

4. Про стан виконання Програми забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий та нецукровий діабет жителів Степанівської селищної ради на 2021 рік за І півріччя 2021 рік.

5. Про стан виконання «Програму благоустрою територій населених пунктів селищної ради на 2021 рік» за І півріччя 2021 року.

6. Про виконання «Програми забезпечення окремих категорій громадян Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області на 2021 рік пільговим проїздом» за І півріччя 2021 року.

7. Про виконання Програми соціального захисту населення Степанівської селищної ради на 2021 рік за І півріччя 2021 року.

8. Про виконання Програми надання допомоги дітям з рідкісними (орфанними ) хворобами, які проживають на території Степанівської об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2021 року.

9. Про виконання Програми надання допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території Степанівської об’єднаної територіальної громади та отримують програмний гемодіаліз, за І півріччя 2021 року.

10. Про виконання Програми «Обдарована молодь» на 2018-2021 роки за І півріччя 2021 року.

11Про внесення змін до рішення першої сесії восьмого скликання Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області від 23.12.2020 року «Про бюджет Степанівської селищної територіальної громади на 2021 рік» .