12 сесія 7 скликання від 09.10.2018 року

1.Рішення сесії Степанівської селищної ради №1-12 Про внесення змін до селищного бюджету Степанівської селищної ради на 2018 рік.

3. Рішення сесії Степанівської селищної ради №3-12 Про  безоплатне прийняття до комунальної власності селищної ради майна спільної власності територіальних громад сіл та селищ Сумського району.

4. Рішення сесії Степанівської селищної ради №4-12 Про затвердження Програми фінансової підтримки  та розвитку комунального некомерційного підприємства Степанівської селищної ради«Амбулаторія загальної практики сімейної медицини  смт. Степанівка» Сумського району сумської області на 2018-2020 роки

5. Рішення сесії Степанівської селищної ради №5-12 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність  для ведення індивідуального гаражного будівництва, що розташовані на  території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

6. Рішення сесії Степанівської селищної ради №6-12 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ «Арістей»  для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (в зв’язку зі зміною цільового призначення) із земель, що знаходиться у його власності, розташованої за адресою: смт.Степанівка, вул. Центральна, 33Б на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

7. Рішення сесії Степанівської селищної ради №7-12 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок  громадянам України для ведення ІЖБ та ОСГ у власність на території та за межами населених пунктів Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

8. Рішення сесії Степанівської селищної ради №8-12 Про затвердження технічної документації з землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва і обслуговування житлового будинку ,господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

9. Рішення сесії Степанівської селищної ради №9-12 Про надання дозволу громадянам України, на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства на території Степанівської селищної ради.

10. Рішення сесії Степанівської селищної ради №10-12 Про надання дозволу громадянам України, учасникам АТО на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд на території Степанівської селищної ради.

11. Рішення сесії Степанівської селищної ради №11-12 Про погодження гр. Сизоненко Андрію Анатолійовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення (за межами населених пунктів) на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області .