11 сесія 7 скликання від 07.09.2018 року

1. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до рішення Степанівської селищної ради від 22.12.2017 року « Про селищний бюджет на 2018 рік».

2. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про хід виконання Програми соціального захисту населення Степанівської селищної ради на 2018 рік.

3. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про хід виконання програми розвитку освіти Степанівської селищної ради на 2018-2021 роки.

4. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження Стратегії розвитку Степанівської селищної ради на 2018-2023 роки.

5. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про упорядкування штатних одиниць закладів дошкільної освіти.

6. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до рішення першої сесії сьомого скликання від 10.11.2017 року «Про утворення виконавчого комітету Степанівської селищної ради, затвердження його персонального складу та регламенту роботи виконкому».

7. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до рішення третьої сесії від 22.12.2017 року про затвердження програми соціального захисту населення Степанівської селищної ради на 2018 рік.

8. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянам у власність.

9. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про надання дозволу учасника АТО на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд.

10. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про надання на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

11. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування.

12. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування.

13. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.

14. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги.

15. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд.

16. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кривошеєнко М.В. у власність для індивідуального садівництва за рахунок земель житлової та громадської забудови.

17. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до рішення 8 сесії 7 скликання від 27.06.2018 року « Про встановлення плати за землю на території Степанівської селищної ради на 2019 рік».