10 сесія 7 скликання від 08.08.2018 року

1. Рішення сесії Степанівської селищної ради №1-10 Про внесення змін до селищного бюджету Степанівської селищної ради на 2018 рік.

2. Рішення сесії Степанівської  селищної ради №2-10 Про підсумки виконання селищного бюджету за І півріччя 2018 року

3. Рішення сесії Степанівської селищної ради №3-10 Про внесення змін до першої сесії 7 скликання від 10. 11.2017 року «Про покладення обов'язків по державній реєстрації актів цивільного стану та призначення відповідальної особи за облік, зберігання та витрачання бланків свідоцтв»

4. Рішення сесії Степанівської селищної ради №4-10 Про встановлення мінімальної вартості місячної орендної плати за 1 кв.м. загальної площі нерухомого майна фізичних осіб.

5. Рішення сесії Степанівської селищної ради №5-10 Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт будівлі будинку Побуту (з елементами енергозбереження) по вул. Центральній, 5, смт. Степанівка  Сумського району, Сумської області»

6. Рішення сесії Степанівської селищної ради №6-10 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок  громадянам України учасникам АТО для ведення ОСГ у власність на території  населених пунктів Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

7. Рішення сесії Степанівської селищної ради №7-10 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок  громадянам України для ведення ІЖБ у власність на території  населених пунктів Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

8. Рішення сесії Степанівської селищної ради №8-10 Про затвердження технічної документації з землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва і обслуговування житлового будинку ,господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

9. Рішення сесії Степанівської селищної ради №9-10 Про надання дозволу громадянам України, учасникам АТО на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд на території Степанівської селищної ради.

10. Рішення сесії Степанівської селищної ради №10-10 Про надання дозволу громадянам України на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд на території Степанівської селищної ради.

11. Рішення сесії Степанівської селищної ради №11-10 Про надання дозволу громадянам на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального гаражного будівництва на території Степанівської селищної ради смт. Степанівка Сумського району Сумської області.

12. Рішення сесії Степанівської селищної ради №12-10 Про надання дозволу гр. Зиков Сергій Володимирови на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ,орієнтованою площею 0,04 га  для ведення індивідуального садівництва на території Степанівської Селищної ради Сумського району Сумської області.

13. Рішення сесії Степанівської селищної ради №13-10 Про затвердження проекту землеустрою ТОВ “Агролайф Центр” щодо відведення земельної ділянки яку передбачається надати в оренду шляхом проведення аукціону для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства , загальною площею 0,30 га за адресою смт.Степанівка, пров. Промисловий, Сумський район, Сумська область.

14. Рішення сесії Степанівської селищної ради №14-10 Про надання дозволу ООО “Техмас” на розробку проекту із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право передачі земельної ділянки в оренду шляхом проведення аукціону за адресою смт.Степанівка, вул. Центральна 43,Сумський район ,Сумської області.

15. Рішення сесії Степанівської селищної ради №15-10 Про надання дозволу виконавчому комітету Степанівської селищної ради на розробку експертної грошової оцінки земельної ділянки яка перебуває в оренді  Малої приватної фірми “ДДД” загальною площею 3,3223 га, за адресою смт.Степанівка, вул.Робітнича 2

16. Рішення сесії Степанівської селищної ради №16-10 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки загальною площею 0,1486 га для будівництва амбулаторії первинної медичної допомоги , що розташована на території Степанівської селищної ради смт.Степанівка ,вул. Промислова 3.

17. Рішення сесії Степанівської селищної ради №17-10 Про розробку містобудівної документації "Детальний план території ТОВ "Арістей"

18. Рішення сесії Степанівської селищної ради №18-10 Про розробку містобудівної документації  "Детальний план території ТОВ АФ "Владана".